Koncertas Mamos dienai | Kėdainiai

DATA

2021-05-01, 17:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Kėdainių arena, Kėdainiai

Kaina

Nuo 15.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Nemokamai: asmenys, judantys su neįgaliųjų vežimėliais (vieta pažymėta renginio salės plane)

Lydintiems asmenis su neįgaliųjų vežimėliais : lydintieji turi galimybę įsigyti bilietus už mažiausią neakcijinę kainą. Renginio salės plane pasirinkti sektorių– “Lydintis asmuo”. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia vietų, skirtų neįgaliesiems

Renginio trukmė: ~2 val.

Pertrauka: yra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Koncertas Mamos dienai | Kėdainiai

DĖMESIO! KEITĖSI PASIRODYMO DATA. 

PASIRODYMAS PERKELIAMAS Į 2021.05.01 D. BILIETAI GALIOS TIE PATYS.

BILIETAI GALIOJA TIE PATYS, tose pačiose jūsų įsigytose vietose. Išsaugokite bilietą, palaikykite muzikos, sporto ir scenos menų bendruomenę!

BILIETŲ GRĄŽINIMAS, JEIGU NETINKA NAUJA DATA, BUS VYKDOMAS UŽPILDŽIUS "BILIETŲ GRĄŽINIMO PRAŠYMĄ" 
IR TIK PO PERKELTO RENGINIO DATOS PER 14 DIENŲ, PAGAL NAUJAI PRIIMTĄ ĮSTATYMĄ: 
"
Atidėtas pinigų grąžinimo terminas – (i) kai vartotojas nesutinka su kita renginio data ir vartotojas bei paslaugų teikėjas nesusitaria dėl kompensavimo suteikiant kuponą, paslaugų teikėjas privalo grąžinti vartotojui už bilietą sumokėtą kainą, įskaitant visus mokesčius, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo nustatytos vėlesnės renginio datos, o (ii) jeigu paslaugų teikėjas nenustato vėlesnės renginio datos – pinigai grąžinami ne vėliau kaip per 14 dienų, kai baigiasi 30 dienų terminas nuo karantino metu nustatyto renginių ir susibūrimų draudimo panaikinimo, (taigi per 44 dienas nuo karantino pabaigos)."

 

https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/bilietu-grazinimo-prasymas

**********

Gražiausią pavasario šventę pasitinkame tradiciniu, jautriu ir prasmingu koncertu „Tau, Mama“ skirtu mūsų svarbiausiam žmogui – MAMAI.
Garsiausi Lietuvos atlikėjai suvienys jėgas nuostabiam koncertui Kėdainių arenoje – dėl mūsų pačių rūpestingiausių, brangiausių ir mylimiausių mamyčių!
Pavasario gaiva kvepiančiame šventiniame koncerte Mūsų MAMOMS skambės gražiausios lietuviškos dainos, o scenoje išvysime Lietuvos scenos grandą, jaunatviškumu ir energija publiką užburiantį Kastytį Kerbedį,  aksominio balso savininkę Ingą Valinskienę kartu su grupe „Vairas“, vietoje nenustygstančius, žiūrovų numylėtinius „Žemaitukus“, žavingąją Laurą Remeikienę su jos studija bei Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Skambantis Perliukas“.
Iidėjos surengti jungtinį šventinį koncertą skirtą Mamoms autoriai bei jo organizatoriai siekdami koncerte Kėdainių arenoje suburti kuo daugiau mamų skelbia, kad bilietų kainos prasideda tik nuo 15 eurų!
Geriausia dovana brangiajai MAMAI – bilietas į geriausius įspūdžius suteiksiantį koncertą „Tau, Mama“!

ORGANIZATORIUS:

MB "Jūsų pramogos"

Įmonės kodas 305130381

PVM mokėtojo kodas LT100012678717

Varpo g. 55A-8, Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.