PERKELTA | JUOKIS

DATA

2020-09-06, 13:30 val.

Vieta

Rokiškio kultūros centras, Rokiškis

Kaina

6.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 45 min.

Pertrauka: nėra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
PERKELTA | JUOKIS

          ROKIŠKYJE  JUOKSIS  AUKŠTAIČIAI  IR  DZŪKAI

    ( DĖMESIO! Dėl karantino koncertas iš kovo 29 d. perkeliamas į rugsėjo 06 d.)

  Rugsėjo 06 d., sekmadienį, 13.30 val. Rokiškio kultūros centre vyks humoro šventė JUOKIS- 2020.  Naujas  programas  rodys trys humoro kolektyvai  iš Aukštaitijos ir Dzūkijos.

    Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė  Izolina Stanulienė). Jie pakvies į „Babos gimtadienį“. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia  šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

   Publikos pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje „Likimo ironija“ tikins, kad visur gerai, kur mūsų nėra. Keturių talentingų  moterų pasirodyme gausu muzikos, žinomų dainų parodijų (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).    

    Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI  iš Lazdijų  (vadovė  Birutė Vanagienė). Jie vaišins „Asorti“ - vaidins linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis  iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių .Bus ir dabarties aktualijų. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys  šmaikštųjį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį  kartą pamatyti  šį puikų kolektyvą!

    Šventės programą paįvairins  humoristas Vaclovas Vičius  iš Vilniaus, kuris dovanos naujausių satyrinių eilėraščių bei  epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti  ir  jo ironiškos kūrybos knygutę „ Parduodama“.

    Koncerto trukmė - 1 val. 45 min .  Bilieto kaina -6 eurai. ( Anksčiau įsigyti bilietai galioja) Juokimės kartu! 

 

ORGANIZATORIUS:

Jūratė Vičienė 

Ind. veikl. paž: Nr.582727

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI