NAUJA DATA (ŠIAULIAI) Didysis Šou Burbulas. Vasaros koncertinis turas

DATA

2021-08-11, 19:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Chaimo Frenkelio vilos parkas, Šiauliai

Kaina

21.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: nėra

Petrauka: nėra

Trukmė: ~2 val.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
NAUJA DATA (ŠIAULIAI) Didysis Šou Burbulas. Vasaros koncertinis turas

Pranešame, kad renginys Didysis Šou Burbulas. Vasaros koncertinis turas, kuris turėjo įvykti liepos 8 d. Šiauliuose yra perkeltas į rugojūčio 11 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu data prašome  užpildyti prašymą: https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/bilietu-grazinimo-prasymas iki liepos 10 d.

*******

Didysis Šou Burbulas. Vasaros koncertinis turas

Visą pavasarį TV ekranuose karaliavęs “Didysis Šou Burbulas” pagaliau pasieks žiūrovus ne tik iš ekrano, bet ir gyvai. “Burbulo” dalyvių komanda parengė įspūdingą programą kartu su šokėjų grupe, su kuria šią vasarą keliaus per Lietuvos miestus. Visų pamėgti dainininkai dega noru kuo greičiau susitikti su savo klausytojais ir gerbėjais.  O jų jie turi tikrai daug: realybės šou žiūrėjo daugiau kaip 1,5 milijono žiūrovų, kiekvienas atlikėjų pasirodymas Go3 platformoje ir socialiniuose tinkluose sulaukdavo dešimčių tūkstančių peržiūrų ir komentarų.

„Didžiajame Šou Burbule“ atsiskleidė visa karta naujų talentų: Norbertas, Ustinas su Ieva, Žygis su Gabija, Vasha, o senieji scenos vilkai Radžis, Justinas Lapatinskas, Mia, Aleksandras Ivanauskas – Fara, Marius Jampolskis sužibo visiškai naujomis spalvomis.

Kultinis TV3 projektas „Didysis Šou Burbulas“ liepos 8 d. atvyksta į Šiaulius!

Atėjo metas pajausti tą gaivališką jėgą su kuria koncerte jus pasitiks „Burbulo“ šokėjų grupė, renginio vedėjas ir  patys populiariausi „Burbulo“ dalyviai:

Radži

Norbertas

Ustin ir Ieva

Žygis ir Gabija

Vasha

Justinas Lapatinskas

Aleksandras Ivanauskas - Fara

 

Koncerto pradžia 19 val.

Durys atsidaro 18 val.

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.

ORGANIZATORIUS:

UAB “Tigris”

įmonės kodas 121985538

PVM mokėtojo kodas LT219855314

S. Konarskio g. 49, LT-03123 Vilnius 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.