PAKEISTA DATA. Buvusi milijonieriaus žmona

DATA

2023-03-31, 18:00 val.
Penktadienis

Vieta

Jonavos kultūros centras, Jonava

Kaina

Nuo 21.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomas

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
PAKEISTA DATA. Buvusi milijonieriaus žmona

Skubame pranešti, kad teatro komedija  „BUVUSI MILIJONIERIAUS ŽMONA“ turėjusi įvykti gruodžio 17 d. Jovanos kultūros centre yra perkeliama į 2023 m. kovo 31 d.


Jūs galite:
- su turimais bilietais eiti į renginį kovo 31 d. 
- jei nauja renginio data Jums netinka, prašome užpildyti bilietų grąžinimo prašymą iki gruodžio 19 d.

https://www.ticketmarket.lt/lt/p/puslapis/bilietu-grazinimo-prasymas

Jei iki tos dienos nesikreipsite, bus traktuojama, kad nauja renginio data Jums tiko ir pasiliekate spektaklio bilietus nauja data.

 

BUVUSI MILIJONIERIAUS ŽMONA

Esame girdėję daug įvairių istorijų apie tai, ką po skyrybų veikia turtingi vyrai. Jaunos merginos ant jachtos denio, raudoni kabrioletai, pramogos kazino bei kitos klišės.

O ką po skyrybų veikia dama, kuri sau gali leisti viską? Atėjo laikas į šią situaciją pasižiūrėti pro moteriškus akinius.

Vyrui išėjus pas jaunesnę, pradėti naują gyvenimą nėra lengva. Tačiau, jei pečių neslegia kasdienės problemos, gali būti tikrai įdomu. Vaikai užauginti, energijos – į valias, kelionės po pasaulį – pasiekiamos ranka. Bet ar to gana, norint rasti naują gyvenimo džiaugsmą?

Jau šį rudenį Inga Valinskienė grįžta į teatro sales visoje Lietuvoje. Komedijoje „Buvusi milijonieriaus žmona“ ji scena dalinsis su puikiai šalies žiūrovams pažįstamais Mantu Vaitiekūnu bei Juozu Gaižausku. Kuriam vyrui pavyks užkariauti milijonierės širdį? Kuriam iš jų pavyks įrodyti, kad ieško meilės, o ne pinigų?

Šis spektaklis – tai akivaizdus įrodymas, jog gyvenimas gali būti labai ironiškas ir nenuspėjamas. Provokuojanti istorija atskleis seną tiesą, jog ieškoti naujovių – niekada nevėlu.

Šio spektaklio scenarijaus autorius – ne vieną kultinę teatro ir kino komediją sukūręs Tadas Vidmantas, spektaklį režisavo Balys Latėnas.


 

ORGANIZATORIUS:

UAB "Vabalo filmai"

J. Savickio G. 4, Vilnius

Juridinio asmens kodas 304064590

PVM m.k.: LT100009574815

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.