Naktinės Personos "Po 20 metų" | Šiauliai

DATA

2014-02-28, 19:00 val.
Penktadienis

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas
Naktinės Personos

 

 

“NAKTINĖS PERSONOS“
sugrįš išskirtiniam turui!

 

2014 m. Vasario 28 d. - 19:00
Šiaulių Arena

 

Vienas ryškiausių muzikinių įvykių Lietuvoje!

Bilietai nuo 44 Lt

 

“Naktinės Personos“ sugrįš išskirtiniam turui

Jau vienuolika albumų, gausybė muzikinių apdovanojimų, tūkstančiai koncertų ir rekordus mušusios gerbėjų minios Vingio parke – tik keli, tačiau iškalbingi faktai apie vieną didžiausio populiarumo sulaukusių grupių Lietuvoje. Prieš dešimtmetį skirtingais keliais pasukę “Naktinių Personų” bendražygiai Alanas Chošnau ir Aras Vėberis vėl suvienys savo jėgas penkiose didžiosiose arenose Lietuvoje bei koncertuose užsienyje.

Tikėtina, jog kitąmet įvyksiantis grupės turas “Po 20 metų“ taps vienu ryškiausių pastarojo meto muzikinių įvykių šalyje. „Labai norėčiau“, „Kaltas ruduo“, „Sukasi ratu“, „Ša la la”, „Kelyje“ ir daugybė kitų per ilgą laiką gerbėjų nepamirštų hitų sugrąžins turo klausytojus į idealizmo kupiną devintąjį dešimtmetį, kai pirmuosius žingsnius žengė jauna Lietuvos valstybė ir kai 1992 metais susikūrė „Naktinės Personos“.

Grupės nariai tikina, kad turo metu visi hitai suskambės naujai. Jie sugrąžins gerbėjams tuometinius sentimentus ir dovanos nostalgija pulsuojančią atmosferą. “Naktinės Personos” didelį dėmesį skiris apšvietimui, garsui ir scenografijai, kurie nustebins ne vieną. Išskirtiniai turo “Po 20 metų” koncertai – tai galimybė įsitikinti, jog grupės kalibras lietuviškos muzikos kontekste buvo ir išliks neeilinis.

Nepaisant vasario šalčių prasidėjus turui, “Naktinės Personos” ištikimiems gerbėjams žada spinduliuoti galingą šiltą nuoširdumą, kuriuo visuomet pasižymėjo jų muzika. Romantika, viltis, džiaugsmas, polėkis – tai emocijos, kurių galima laukti turo koncertuose. „Neabejoju, kad kertines vertybes turintys žmonės nesikeičia, todėl tikiu, kad ir kitąmet "Naktinių Personų" klausytojas bus toks pats gyvenimu tikintis, stiprus žmogus su dar daugiau gyvenimiškos išminties bei vilties, kad viskas galiausiai yra ir bus gerai”, - kalbėjo A. Chošnau.

“Anuomet vyko didžioji muzikos kūryba, kuri žmones ne tik turtindavo, bet ir sujungdavo. Koncertuose su muzikantais ir klausytojais labai stipriai išgyvendavome vienybę, taip pat jausdavomės ir dirbdami studijoje. Emocijos būdavo natūralios, savaime suprantamos. Susiburti kartu ir muzikuoti būdavo daugiau negu šlovės siekimas. Šiandien labiausiai pasiilgstame kūrybos, kuri neturi rėmų ir nėra nutaikyta į sėkmės šablonus. Tuomet kūrėme, nes mylėjome muziką, o pripažinimas atėjo vėliau”, - dalijosi prisiminimais turui besiruošiančios “Naktinės Personos”.

2002 metais išsiskyrusios grupės nariai įvardija keletą priežasčių, dėl kurių nutarta po solidžios pertraukos prikelti hitus naujam gyvenimui: “Visų pirma, pastaraisiais metais suintensyvėjo mūsų tarpusavio ryšys, o sprendimą sugrąžinti "Naktines Personas" išskirtiniam turui priėmėme dėka ištikimų gerbėjų, kurie ne kartą yra prašę surengti mūsų grupės koncertą. Tikime, kad mintys turi galią. O tai, kad mes sugrįžtame, ir reiškia, kad gerbėjų bei mūsų mintys sutapo. Susitikimo su Jais nekantriai laukiame!“ – teigė A. Chošnau ir A. Vėberis.

Ilgą, kūrybiškai turtingą grupės gyvavimo kelią pažymėsiantis turas „Po 20 metų“ arenas Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose ir Klaipėdoje sudrebins 2014 metų vasario mėnesį. Užsienio koncertų grafikas dar derinamas, tačiau “Naktinės Personos” rengiasi pasiekti visas didžiąsias lietuvių bendruomenes pasaulyje. 

 

Informacija

 • Renginio trukmė: 2 val. *,
 • Pertrauka: nėra
 • Įėjimas į areną: nuo 18.00 val.;
 • Įėjimas į salę: nuo 18.30 val.;
 • Bilietų kainos: 44, 49, 54, 59, 63, 69, 84 Lt. Baras "EKSTRA" - 80 Lt (kainos su mokesčiais);
 • Vaikai nemokamai neįleidžiami;
 • Nuolaidos10 % su skrajute (2 bil.) (tik kasose); 10 % su Daily Card (2 bil.); 50 % žmonėms su negalia (1 bil.); 10 % senjorams (1 bil.); 10 % studentams (1 bil.); ;
 • Svarbi informacija: Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 10 bilietų, perkant internetu;
 • Bilietų rezervacija internetu negalima likus mažiau nei 48 val. iki renginio pradžios;
 • Bilietai internetu į renginį neparduodami likus mažiau nei valandai iki renginio pradžios;
 • BILIETAMS YRA TAIKOMI MOKESČIAI. Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami;
 • TicketMarket.lt Bilietų kasos ŠiauliuoseŠiaulių arena (II - V 14.00-18.00 val.; tel.: 8 41 460 005), PC "Saulės miestas" (I - VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC "Akropolis" (I-VII 10.00-21.00 val.).

Organizatorius: UAB "TRIS KAVOS"

Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (2 Lt/min.)
ORGANIZATORIUS:
bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.