FESTIVALIS „VIRUS‘28“. TARPTAUTINIS MADOS DIZAINO ŠOU „VIRUS MADA“

DATA

2023-12-09, 19:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 8 Eur – moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems (pateikus dokumentus)

Nuolaidos: 8 Eur – asmenų grupei nuo 10 žmonių

Renginio trukmė: 3 val.

Nemokamai: vaikai iki 6 m. – nemokamai (neužimant papildomos sėdėjimo vietos)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
FESTIVALIS „VIRUS‘28“. TARPTAUTINIS MADOS DIZAINO ŠOU „VIRUS MADA“

VIRUS MADA - didžiausias ir svarbiausias mados šou Šiaurės Lietuvoje!  Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre vyksiantis tarptautinis mados dizaino šou VIRUS MADA žiūrovus stebins, džiugins ir provokuos mados dizaino naujovėmis, drąsiomis idėjomis ir estetiniais sprendimais. Lenkijos, Ukrainos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos dizainerių kolekcijos atskleis šiuolaikinės mados tendencijas, kūrybinius manifestus, aktualizuojančius žmogaus teisių, diskriminacijos, žmogaus ir gamtos ryšio, karo, vartotojiškumo, tvarumo, religijos, saviirionijos, vaikystės prisiminimų ir ateities pasaulio problematiką. Daugelis kolekcijų – įvairių Europos mados savaičių nugalėtojos ar nominantės. 

VIRUS MADA – tai ne tik kolekcijų pristatymai. Tai ir performatyvūs meniniai pasirodymai. Šou metu šokėjų duetas iš Italijos atliks performansą COME NEVE, kurio koncepciją ir choreografiją sukūrė Adriano Bolognino. Šis performansas - tai asmeninės gerovės jausmo virsmas į šokį. Tai nuostabus ir meistriškas darbas, kuriame susipina bendruomeniškumo idėja, kūno plastika ir nertų kostiumų grožis. Siūlas virsta suknele, judesys – šokiu, o visas vaizdas – nuostabiu reginiu.

Vakaro metu taip pat bus pristatyta Neringos Poškutės-Jukumienės Ir Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto studentų performatyvi juvelyrikos kolekcija „Puo/-das - Puo/-šalas“. Šią kolekciją sudaro emaliuotų puodų fragmentai, kuriems suteikta puošybinė funkcija. Autorės darbas buvo pastebėtas ir įvertintas tarptautinėje šiuolaikinės juvelyrikos platformoje, publikuotas tarp 25 geriausių ready-made juvelyrikos kūrėjų darbų.

Ryškų, spalvingą ir konceptualų VIRUS MADOS šou savo muzikinėmis vibracijomis kaitins puikusis kompozitorius Antanas Jasenka ir Co.

Meno ir mados šou vyks Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre – renginys čia sugrįžta jau ketvirtą kartą, nes ši įspūdinga sportinės architektūros ir meno jungtis suteikia mados kolekcijoms naujų prasmių.

Bilietus galite įsigyti www.ticketmarket.lt  ir Šiaulių dailės galerijoje (Vilniaus g. 245, Šiauliai). Šiaulių dailės galerijos bilietų kasos darbo laikas:  antradienis – penktadienis nuo 10.00 iki 17.00 val. Valandą prieš renginį bilietais bus prekiaujama Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre, S. Daukanto g. 25, Šiauliai. 

Organizatorė – Šiaulių dailės galerija

Festivalį finansuoja: Šiaulių miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba

Pagrindinis informacinis partneris – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija

Partneriai ir rėmėjai: naujienų portalas „Etaplius“, AB „Šiaulių bankas”, UAB „Laurema”, UAB „Gorila reklama”, AB „Vilniaus Pergalė“, UAB „Azijos skoniai“, Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiaulių Didždvario gimnazija, Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centras

Festivalio dizaino autorius – Marius Žalneravičius

 

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių dailės galerija

Vilniaus g. 245, 76343 Šiauliai

Juridinio asmens kodas 193309312

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.