Bilietų grąžinimo prašymas

SVARBU: Bilietų platintojas nėra renginių organizatorius, todėl nėra atsakingas nei už renginių atšaukimą ar kitų renginio sąlygų keitimą, nei už pirkėjų nuostolius, patirtus renginių atšaukimo ar renginio sąlygų keitimą ar jo kokybę. Visais atvejais dėl pinigų grąžinimo už bilietus (įskaitant visus bilietui taikytus papildomus mokesčius) ar nuostolių atlyginimo Bilietų platintojas nėra atsakingas ir atsakomybę prisiima Organizatorius. Pinigus už bilietus gali grąžinti Bilietų platintojas, jeigu Organizatorius naudojasi platintojo grąžinimo paslauga. Visais kitais atvejais pinigus už bilietus grąžina renginio Organizatorius. Kas atlieka grąžinimo paslaugą, paskelbiama renginio informacijoje prie kiekvieno renginio atskirai.

Visais kitais atvejais gautas pinigų grąžinimo prašymas yra atmetamas.


Jeigu yra pradėtas renginio bilietų grąžinimas, pinigai grąžinami žemiau nurodyta tvarka:
- Bilietai, pirkti kasose, yra grąžinami kasose - už juos yra grąžinami grynieji pinigai (išimtiniais atvejais, jeigu kasoje nėra pinigų, klientas gali pildyti grąžinimo formą internetu, nurodydamas turimų bilietų barkodus).
- El. bilietai ir bilietai įsigyti "PayPost" skyriuose grąžinami užpildžius žemiau esantį "Bilietų grąžinimo prašymą"

- Jeigu bilietai buvo įsigyti internetu ir jiems buvo pritaikytas „E-bilietų pristatymo mokestis“, jis nėra grąžinamas, nes e-bilietų pristatymo paslauga klientui buvo suteikta.

- Pinigus už bilietus gali grąžinti Bilietų platintojas, jeigu Organizatorius naudojasi platintojo grąžinimo paslauga. Visais kitais atvejais pinigus už bilietus grąžina renginio Organizatorius. Kas atlieka grąžinimo paslaugą, paskelbiama renginio informacijoje.

- Klientai apie pinigų grąžinimo atlikimą nėra papildomai informuojami.

- Pinigai grąžinami po prašymo gavimo per 10 d.d.

- Pinigai negrąžinami, jeigu susirgote ar jums taikoma izoliacija ir negalite atvykti į renginį.

Dėl pinigų už FILLIP KIRKOROV Šiauliuose bilietų grąžinimo prašome kreiptis į renginio organizatorių UAB „Bravo events” el. paštu info@bravoevents.lt

Bilietų grąžinimo prašymas
* - šiuos laukelius privaloma užpildyti