„Žiauriai gražūs romansai“

DATA

2024-04-26, 19:00 val.
Penktadienis

Vieta

Vasaknų dvaras, Sudeikių g. 25, Vasaknų k., Zarasų raj.

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Pertrauka: 1

Nemokamai: vaikai iki 7 m.

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
„Žiauriai gražūs romansai“

15 –ojo Vasaknų dvaro sezono atidarymas – V.V. Landsbergio koncertas „Žiauriai gražūs romansai“

2024 m. balandžio 26 d. 19 val. į 15-ojo Vasaknų dvaro sezono atidarymą kviečia dainų autorius ir atlikėjas Vytautas V. Landsbergis, kuris atliks „Žiauriai gražių romansų” programą. Atidarymo proga Jūsų lauks koncertas, daug naujienų, staigmenų. O jei norėsite praleisti vakarą nuostabiame Vasaknų dvare, pasiūlysime Jums šventinę vakarienę ar net nakvynę.

Vytautas V.Landsbergis – rašytojas, poetas, kino ir teatro režisierius, bardas bei nepailstantis kūrėjas, sėkmingai save realizuojantis įvairiose srityse. Viena iš jų - dainuojamoji poezija. Pasak paties Vytauto, didžiausiu savo mokytoju jis laiko Marcelijų Martinaitį. Pagal šio poeto eiles Vytautas V. Landsbergis dar ir dabar sukuria nemažai dainų. Jo atliekamos dainos yra kupinos įvairiausių siužetų, netikėtų posūkių, senovės lietuvių tautosakos ir „žiauriai“ romantiškos meilės.

Kiekvieną savo pasirodymą Vytautas V. Landsbergis paverčia jaukiu pasisėdėjimu su dainomis ir pasakojimais bei ore tvyrančia meile, kurią „apdainuoju iš visų pusių: gražiąją, liūdnąją, kai miršta mylimoji, romantiškąją, pakylėtąją...“, - prisipažįsta menininkas.

Į koncertą kviečia Vasaknų dvaras, „Geros muzikos ekspertai“, „Bardai LT“. Nuotraukos autorius Saulius Barasa.

 

Bilieto kaina 17Eur

Bilietus galite įsigyti: TicketMarket.lt, Zarasų Tvic, Utenos Tic, Rokiškio Tic, Dusetų kultūros centre - Dailės galerijoje - Normantė +37060327094. Renginio metu – vietoje.

Platesnė informacija, nakvynės bei vakarienės rezervacija telefonu: +37065542233 arba renginiai@vasaknudvaras.lt Bilietai nerezervuojami.

 

ORGANIZATORIUS:

Vasaknų bendruomenė „Baltų tradicijos“

Sudeikių g. 25,Vasaknų k., Dusetų sen. Zarasų r. Sav.

Įmonės kodas 305627472     

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.