DIDYSIS X FAKTORIAUS ŠOU

DATA

2017-02-10, 19:00 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

15.00 - 25.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

X faktoriaus žvaigždės kviečia į vienintelį ir išskirtinį pasirodymą Šiauliuose!

Populiariausias televizijos projektas „X Faktorius“ keliasi į Šiaulius! Tik vasario 10 d. Šiaulių arenoje skambės ketvirtojo sezono projekto finalininkų dainos. Įspūdinga scena, šokėjai, šviesos – visai tai ir dar daugiau laukia šiauliečių ir miesto svečių.

Žiūrovams pasirodys ketvirtojo sezono „X Faktoriaus“ dalyviai. Scenoje jie atliks geriausius savo pasirodymus. Šiaulių arenos svečiams koncertuos Justės Arlauskaitės-Jazzu mokiniai: Mindaugas Avižienis, Deividas Valma ir Paulius Drabulis. Marijaus Mikutavičiaus globojamos muzikos grupės taip pat žada surengti įspūdingą šou. Šiauliečius savo pasirodymais džiugins „Golden Age“, „Zeta Beat“ ir „Only Once“.

Balsingosios Sauliaus Prūsaičio mokinės renginio svečiams atliks daugiausiai pagyrų sulaukusias dainas. Specialaus „X Faktoriaus“ koncerto metu scenoje dainuos Marija Grabštaitė, Paulina Paulauskaitė ir Iglė Bernotaitytė. Koncertas neįsivaizduojamas ir be Sauliaus Urbonavičiaus-Samo mokinių: Simonos Klusienės bei Andžio Grivos.

Koncerto rengėjai žada – šou bus nepamirštamas. Dalyvių pasirodymus lydės įspūdingas apšvietimas, kvapą gniaužiančios vizualizacijos, šokėjų pasirodymai. Renginį ves „X Faktoriaus“ vedėjas Martynas Starkus. Scenoje taip pat pasirodys projekto teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

Dovana žiūrovams – trečiojo sezono nugalėtojos Monikos Pundziūtės koncertas. Mergina scenoje atliks įspūdingiausius, žiūrovus ir teisėjus sužavėjusius „X Faktoriaus“ pasirodymus. Atlikėja nekantrauja, kada galės susitikti su savo klausytojais ir pasidalinti tuo, ką turi gražiausio – savo dainomis.

„Šis koncertas – tai dovana žiūrovams, kurie aktyviai balsavo finalų metu. „X Faktoriaus“ dalyviai žino, kad už žydrųjų ekranų juos palaiko dešimtys tūkstančių žmonių, tačiau akis į akį su jais nebuvo susitikę. Tai proga susitikti su tais, kurių nuomonė projekte yra pati svarbiausia. Šiauliai, mes atvykstame ir pažadame – šio koncerto jūs dar ilgai nepamiršite“, – žada „X Faktoriaus“ prodiuseris ir teisėjas S. Urbonavičius-Samas.

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą