SALVE! AKTORIAUS VLADO BARANAUSKO JUBILIEJAUS VAKARAS

DATA

2022-06-04, 18:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai

Kaina

14.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: -

Pertrauka: -

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
SALVE! AKTORIAUS VLADO BARANAUSKO JUBILIEJAUS VAKARAS

Šventinis renginys, skirtas aktoriaus Vlado Baranausko 75-ojo jubiliejaus proga.

Vladas Baranauskas Valstybiniame Šiaulių dramos teatre aktoriumi dirba nuo 1969 m. Nuo pirmųjų kūrybinės veiklos metų išryškėjo aktoriaus profesionalumas ir tai lemiančios asmeninės savybės – disciplina, sąžiningumas, pareigingumas, darbštumas. Nuo 1996 m. dirba ir trupės administratoriaus pareigose.

Per beveik 53-erius kūrybinės veiklos metus Valstybiniame Šiaulių dramos teatre sukūrė per 100 vaidmenų.

Be tiesioginio darbo Teatre, V. Baranauskas yra nuolatinis renginių vedėjas ir skaitovas, Šv. Kazimiero ordino narys, K. Donelaičio draugijos narys, JUNESCO klubo narys, jam suteiktas meno kūrėjo statusas. Yra parengęs monospektaklius „Aplopykim Lietuvą“ pagal Vlado Putvinskio-Pūtvio laiškus, „Akių sunka“, skirtą vyskupui ir poetui Antanui Baranauskui bei “Prisikėlimo valanda”, pagal Marių Katiliškį.

Parengtos literatūrinės programos pagal R. M. Rilkės, Tėvo Stanislovo, K. Donelaičio ir jo epochos („Širdings, brolau...“), L. Rėzos, vyskupo M. Valančiaus kūrinius, Lietuvos partizanų laiškus, senuosius Lietuvos kunigų pamokslus ir kt. Surengti poezijos vakarai, skirti M. Martinaičio, V. Kukulo, A. Gusto, J. Marcinkevičiaus, V. Mačernio, J. Strielkūno, išeivių, tremties ir tremtinių, XIX a. nežinomų lietuvių poetų kūrybai. Literatūrines-poetines programas aktorius skaitė visoje Lietuvoje, svečiavosi Latvijoje ir Karaliaučiaus srityje lietuvių bendruomenėse.

Vladas Baranauskas už savo įvairiapusę, daugiasluoksnę ir prasmingą kultūrinę veiklą yra apdovanotas LR Kultūros ministerijos padėkos raštais, LR Seimo Pirmininko padėkos raštu ir Seimo medaliu, Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių apskrities padėkos raštais, 2007 m. apdovanotas Šiaulių apskrities viršininko garbės ženklu „Už nuopelnus Šiaulių apskričiai“ bei kitais apdovanojimais.

Salve! Aktoriaus Vlado Baranausko jubiliejaus vakare jūsų laukia speciali aktoriaus teatrinė, poetinė programa. Vakaro svečiai paruošė klasikinės muzikos bei vokalo programą.

 

 

ORGANIZATORIUS:

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

Įmonės kodas: 190755170

Tilžės g. 155, Šiauliai LT-76297

www.vsdt.lt

 

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.