Koncertas „VIVA VERDI!”

DATA

2023-12-14, 18:30 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Polifonijos koncertų salė, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 22 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nemokamai: vaikai įleidžiami nemokamai iki 6 m. amžiaus, jei neužima papildomos vietos (pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Koncertas „VIVA VERDI!”

Gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 18:30

Šiaulių kamerinė salė „Polifonija“ (Aušros al. 15)

„VIVA VERDI!”

Koncertas skirtas operos novatoriaus Giuseppe Verdi 210-ties metų sukakčiai paminėti.

Šį vakarą klausytis ištraukų iš G. Verdžio operų „Don Karlas”, „Traviata”, „Simonas Bokanegra”, „Siciliojs mišparai”, „Rigoletas”muzikos Jus kvies Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai.  

BEATA IGNATAVIČIŪTĖ (sopranas). Nuo 2013 m. yra Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistė. Tais pačiais metais dainavo Džiuljetos partiją pagal Hectoro Berliozo draminę simfoniją „Romeo ir Džiuljeta“ pastatytame šokio spektaklyje (choreografas Jurijus Smoriginas, 1999). Šiame teatre taip pat sukūrė keliolika vaidmenų operose, operetėse ir miuzikluose.

2009 m. nominuota „Padėkos kaukės“ apdovanojimui už Kristos vaidmenį Z. Liepinio muzikinėje dramoje „Adata“. 2019 m. nominuota KVMT apdovanojimui „Pagauk bangą“ (Metų artistės nominacija). 2023 m. KVMT apdovanojimuose pelnė „Publikos simpatijos“ apdovanojimą ir režisierės Rūtos Bunikytės perduotą „Metų iššūkio“ apdovanojimą už Velmos Keli vaidmenį atgaivintame Johno Kanderio miuzikle „Čikaga“.

EVERT SOOSTER (bosas) į Klaipėdą atvyko iš Austrijos. Atlikėjas daugiau nei dvidešimt metų dainavo boso partijas Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Vengrijoje, Norvegijoje ir kitur, o nuo šių metų vasario mėnesio dirba Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.

Solistas džiaugiasi puikia darbine atmosfera, kolegų profesionalumu ir įdomiais pastatymais. Įvairiuose operos teatruose dainuoja nuo 1998 metų.

ERNESTA STANKUTĖ (mecosopranas). Muzikantės kelias prasidėjo nuo 8-erių metų, grojo smuiku Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokykloje. Vėliau mokėsi Stasio Šimkaus konservatorijoje klasikinio dainavimo, baigusi įstojo į Muzikos ir teatro akademiją klasikinio dainavimo specialybę. Šiuo metu aktyviai kuria solinius vaidmenis Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, taip pat dirba choro artiste. Neringos meno mokykloje dirba dainavimo mokytoja.

RITA PETRAUSKAITĖ (sopranas). Nuo 1991 m. dainuoja Klaipėdos valstybinio muzikiniame teatre (nuo 2002 m. – solistė), bendradarbiauja ir su kitais Lietuvos muzikiniais teatrais. Dainuodama muzikinių teatrų spektakliuose ir koncertuose, solistė bendradarbiavo su dirigentais Tomu Ambrozaičiu (Lietuva), Johannesu Wildneriu (Austrija), Cyrilu Diederichu (Prancūzija) ir kt. 2008 m. buvo apdovanota „Padėkos kauke“ (Metų aktorės nominacija) bei nominuota „Auksiniam scenos kryžiui“ už Deizės vaidmenį P. Abrahamo operetėje „Balius Savojoje“. 2019 m. nominuota Klaipėdos miesto apdovanojimui „Padėkos kaukė“ už Kunigundos vaidmenį L. Bernsteino operetėje „Kandidas”. 2020 m. nominuota Klaipėdos miesto apdovanojimui „Padėkos kaukė“ už Indrės vaidmenį E. Balsio operoje „Kelionė į Tilžę“ ir Donos Anos vaidmenį W. A. Mozarto operoje „Don Žuanas“.

AURIMAS RAULINAVIČIUS (tenoras). Nuo 2013 metų yra Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas. Sukūrė keliolika vaidmenų operose, operetėse ir miuzikluose. Tarp jų – Alfredas (J. Strausso „Šikšnosparnis“), Grafas Cedlau (J. Strausso „Vienos kraujas“), Rinučijus (G. Puccini „Džanis Skikis“), Chose (G. Bizet „Karmen“), Nemorinas (G. Donizetti „Meilės eliksyras“), Alfredas (G. Verdi „Traviata“) ir kt. Dalyvavo teatralizuotose koncertinėse programose: „Ispaniškoji Sarsuela“, „Štrauso muzikos sūkurys“, „Itališkos dainos“, „Operetės šventė“, „Meilė keičia viską“.

ŠARŪNAS ŠAPALAS (baritonas). 2014 metais įvyko Šarūno operinis debiutas Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 2015 metais Šarūnas buvo pripažintas „Perspektyviausiu jaunuoju metų dainininku“ ir gavo „Operos vilties“ apdovanojimą. Nuo 2021 m. Šarūnas Šapalas  dainuoja Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre. 2023 m. KVMT apdovanojimuose „Pagauk bangą“ pelnė „Metų debiuto“ nominaciją už debiutus 35-ojo ir 36-ojo sezonų repertuaro spektakliuose: Mazetas W. A. Mozarto operoje „Don Žuanas“, Karalius Bulvė A. Kučinsko operoje vaikams „Bulvinė pasaka“, Girdvainis V. Ganelino miuzikle „Velnio nuotaka“, Nykštys / Baubas N. Sinkevičiūtės muzikinėje pasakoje „Pasaka be pavadinimo“, II Pelė A. Kučinsko operoje vaikams „Žvaigždžių opera“ ir kt.

Akompanuoja pianistė, koncertmeisterė, meno vadybininkė, vargonininkė, giesmių kūrėja ir atlikėja AUDRONĖ JUOZAUSKAITĖ. 2010 m. Lonigo (Italija) vykusiame tarptautiniame forume-konkurse „Musical Performance and Pedagogics“ akomponavimo meno nominacijoje tapo I vietos laureate. 2011 m. apdovanota LR Prezidentės Padėkos raštu už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje. A. Juozauskaitė yra akompanavusi daugeliui žymių Lietuvos operos solistų: E. Kaniavai, Lietuvos nacionalinės premijos laureatams I. Milkevičiūtei, V. Juozapaičiui, V. Prudnikovui, solistams E. Montvidui, V. Vyšniauskui, J. Leitaitei, L. Mikalauskui, M. Vitulskiui ir daugeliui kitų. A. Juozauskaitė ne sykį buvo šviesios atminties operos solisto, Nacionalinės pažangos premijos ir Lietuvos nacionalinės premijų laureato, V. Noreikos scenos partnerė.

 

 

Daugiau informacijos www.polifonija.lt +370 677 65655 info@polifonija.lt

Bilietus galima įsigyti salės „Polifonija“ kasoje (Aušros al. 15) ir internetu www.ticketmarket.lt

Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams

 

ORGANIZATORIUS:

Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

Įmonės kodas 188200756

Aušros al. 15, LT-76299 Šiauliai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.