Vertikalaus šokio performansas „Kambarys“

DATA

2024-02-17, 20:30 val.
Šeštadienis

Vieta

Taikos pr. 70, Klaipėda Žvejų rūmai , Klaipėda

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Renginio trukmė: 30 min.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Vertikalaus šokio performansas „Kambarys“

Pagarbiai apie GYVENIMĄ

Mes visi vaikštome plona likimo/gyvenimo linija ir niekas nežinome kiek kiekvienam duota… Statistikos duomenimis Lietuvoje kasmet komą patiria apie 1400 žmonių, iš kurių tik dalis „sugrįžta“. Ar galime mes rinktis?… Niekas nežino, bet žmonės, patyrę KLINIKINĘ MIRTĮ, pasakoja savo prisiminimus ir su džiaugsmu išnaudoja gautą antrą šansą.


Šį kartą VERTIKALUS ŠOKIS KITAIP, ne balto balandžio – taikos simboliu, ne grakščios žuvėdros skrydžiu, o neramios sielos pavidalu.


KAMBARYS – performansas, paremtas žmonių, patyrusių klinikinę mirtį ir komą tikrais prisiminimais bei išgyvenimais.

Kambarys – patalpa apribota sienomis, į kurią paprastai patenkama pro duris ar kitą skiriamąją konstrukciją. Jis gali būti mūsų emocijų saugotojas ar spąstai. Į visus kambarius reikia įeiti arba išeiti. Tai kelias, kurį pasirenkame patys arba būname priversti žengti. Vieni kambariai gyviems, kiti – mirusiems, treti – pereinami. Gyvenimas malonus, mirtis rami, o perėjimas varginantis. Būtent apie šią trijų etapų kelionę kalba „Kambarys”. Tai nematoma apibrėžta erdvė, į kurią žengiame nežengdami, keliaujame neprašomi. Šios kelionės neieškome, ji nutinka. Ją patiriame tada, kai kūnas ir siela atsiskiria. Kiekvienas kambarys gali turėti kelis išėjimus. Tuomet tenka rinktis, besirenkant delsti. Ar tikrai kiekvienas mūsų turi teisę rinktis? Teisę rinktis mirti ar gyventi?


Mirtis – tik fizinės būties galutinė fazė. „Nes kas gi mirti, jei ne stovėti nuogam vėjyje ir tirpti saulėje? Ir kai žemė atims tavo galūnes, tu tikrai šoksi.” (Libanų-amerikiečių poetas Kakhil Gibran) O kas toliau? Kur toliau? O gal atgal? O ar reikia?…

Kūrybinė komanda:

Vertikalaus šokio choreografė, šokėja | Inga Briazkalovaitė

Režisierė | Rūta Bunikytė

Altas | Larion Dyakov

Muzikos autorius, aranžuotės | Jonas Raudonius

Šviesų dailininkas | Andrej Lavrinovič

Organizatorius – Šokių mokykla CODA

Partneriai: Klaipėdos miesto savivaldybė ir Kultūros centras Žvejų rūmai

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ „Codos projektai“

Įmonės kodas 305219912

Šaulių g. 23-3, LT-92233 Klaipėda

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.