Didžiausia verslo fotografijos konferencija "PRO OBJEKTYVĄ"

DATA

2023-11-05, 09:30 val.

Vieta

Viešbutis „Domus Maria“, Vilnius

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 9 val.

VIP bilietai (išparduota): visa renginio diena, pirmos sėdimos eilės, pietūs, kava, arbata, užkandžiai, susitikimas su pranešėjais po renginio

Standart bilietai: visa renginio diena, kava, arbata, užkandžiai

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Didžiausia verslo fotografijos konferencija

 

Esi fotografas? Tavo gyvenimas neatsiejamas nuo fotografijos? Turi minčių kaip neiti į darbą ir uždirbti iš savo mėgstamos veiklos? O gal jau uždirbi, bet nori sužinoti kaip tai daryti dar geriau? Ši konferencija tikrai tau!

Visa diena su žmonėmis, kurie tiesiog dievina fotografiją ir be jos negali gyventi. Pranešėjai, kurie yra fotografijos profesionalai ir turi savo verslus, mielai pasidalins savo žiniomis su tavimi, papasakos savo sėkmės istorijas ir pasidalins neįkainojamais patarimais, kurie tau padės greičiau ir paprasčiau pasiekti savo svajonės.

Tai vienintelė ir didžiausia fotografijos verslo konferencija Lietuvoje, kurioje privalai sudalyvauti ir būti pirmasis. Juk visada pirmieji būna geriausi.

Taip pat mes pasirūpinsime konferencijos metu ne tik kava, arbata ir užkandžiais visiems dalyviams, bei ir pietumis VIP dalyviams. Juk tuščiu skrandžiu negalėsi susikaupti ir pasisemti maksimum informacijos.

Nelauk ir PIRK BILIETĄ dabar, kol neišpirko, nes kita konferencija tik po metų. Negi lauksi metus? Be to, bilietai brangs.

 

ORGANIZATORIUS:

VERO MAMA, UAB

Įmonės kodas 302933617

Adresas Varnių g. 35-69, LT-48416 Kaunas

 

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.