Choreografinis koncertas „Tylos Pėdsakai“

DATA

2023-11-22, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Plungės kultūros centras, Plungė

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Renginio trukmė: 60 min.

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Choreografinis koncertas „Tylos Pėdsakai“

 

,,TYLOS PĖDSAKAI“ – tai meditatyvus, garso ir šokio spektaklis, sukurtas bendradarbiaujant kartu su Norvegijos kūrėjais: choreografe Gunhild Bjørnsgaard ir kompozitoriumi Thomas Strønen. Šio choreografinio koncerto ašis – kūrybinei spektaklio komandai iškilęs klausimas – ar mūsų pasaulyje dar egzistuoja tyla? Ką ji mums reiškia?

Gražu. Ramu. Gera. Tyra. TYLU. Įmanoma?

„Taško Teatro“ aktoriai šiame darbe pasitelkia šokio ir muzikos elementus, kaip pagrindines kūrybines priemones. Spektaklio choreografija, kilusi iš improvizacijų, reflektuojant į kolegų, bei kaimynystėje gyvenančių žmonių pasisakymus apie tylą. Garsiniam spektaklio pagrindui tarnauja įvairūs instrumentai – gitara, smuikas, džembė, būgnų lėkštės, bei pačių atlikėjų pagaminti cimbolai ir varpai. Tačiau instrumentų vaidmuo nėra vien muzika – jie tampa ir šokio objektais. Aktoriai šiame spektaklyje – tarpininkai tarp šokio, muzikos ir tylos.

Choreografė Gunhild Bjørnsgaard savo darbuose apjungia šokio, muzikos, teatro, vizualiojo meno ir architektūros elementus. Pastaruosius 7 metus savo darbuose ji itin daug dėmesio skiria šokio ir muzikos dermei, kurdama drauge su pripažintais, didelį kūrybinį bagažą turinčiais kompozitoriais. G. Bjørnsgaard yra sukūrusi beveik dvi dešimtis įvairios tematikos ir žanrų scenos meno kūrinių, kurie buvo pristatyti ne tik Norvegijoje, bet ir kitose šalyse.

Kompozitorius Thomas Strønen yra norvegų džiazo būgnininkas, perkusininkas, prisidėjęs prie daugiau nei 70 muzikinių albumų atsiradimo. Dėsto Norvegijos muzikos akademijoje, bendradarbiauja su viso pasaulio muzikantais, džiazo festivaliais ir radijo stotimis.

Kūrybinė komanda:

Choreografė: Gunhild Bjørnsgaard / Company B. Valiente (Norvegija)

Kompozitorius: Thomas Strønen (Norvegija)

Šviesų dailininkas: Linas Rubinas

Garso režisieriai: Laurynas Milinis; Aurimas Bareikis

Aktoriai: Donatas Mickūnas; Jūratė Martinaitytė; Karolina Kuzborska Urbonė; Kristupas Biržietis; Samanta Pinaitytė; Solveiga Reklaitytė

Spektaklio trukmė: 60 min.

 

Ypatingai dėkojame: Kulių miestelio gyventojams, atsakiusiems į kūrybinės komandos užduodamus klausimus. Gyventojų atsakymai tapo neatsiejama šio spektaklio dalimi bei dramaturginiu pagrindu.

Renginys yra projekto „Atvira bendruomenės kūrybos erdvė Kuliuose“ dalis. Šis projektas įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis.

Kartu už žaliąją, konkurencingą ir įtraukią Europą.

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ "Taško teatras"

Kodas 304034106

Pušų g. 5, Kumžaočiai Plungės r.

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.