Tarptautinė teatro diena su NIKO

DATA

2018-03-27, 18:00 val.
Antradienis

Vieta

Koncertų salė "Saulė", Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 40 min.

Bilietai internetu: nebeparduodami likus 2 val. iki renginio pradžios

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Renginys pasibaigęs
Tarptautinė teatro diena su NIKO

Tarptautinė teatro diena su NIKO/ šventinis koncertas ir iškilmingi teatro apdovanojimai

Valstybinis Šiaulių dramos teatras Tarptautinės teatro dienos proga šiauliečius kviečia į iškilmingą renginį, kurio metu tradiciškai bus pagerbti geriausieji metų teatralai. Vakaro metu koncertuos unikalus, Lietuvoje analogų neturintis Naujųjų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO, atliekantis moderniąją klasikinę muziką.

Kūrybinis džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė – visi šie žodžiai tinka apibūdinti tiek Naujų Idėjų Kamerinį Orkestrą NIKO, tiek ir svarbiausias Valstybinio Šiaulių dramos teatro vertybes.  

Savo koncertuose NIKO akademinei muzikai suteikia netikėtą ir intriguojančią formą. Manantys, kad moderni klasikinė muzika yra kažkas nesuprantamo ar nuobodaus, išgirdę NIKO atliekamus kūrinius, dažniausiai pakeičia savo nuomonę ir tampa tikrais tokios muzikos entuziastais. Atlikdami kūrinius NIKO jungia populiariąją ir klasikinę muziką su netradicinėmis styginių instrumentų grojimo technikomis. Į savo pasirodymus NIKO kūrybingai įtraukia instrumentinį atlikimą, dainavimą ir minimalistinę choreografiją.

2006 m. kompozitoriaus ir dirigento Gedimino Gelgoto įkurtas ansamblis šiandien yra ypač mėgstamas klausytojų ir labai palankiai įvertintas kritikų. Ansamblio repertuaro pagrindas – G. Gelgoto eksperimentinės prigimties kūriniai, kuriuose pinasi minimalistiniai komponavimo principai, skirtingos stilistikos elementai ir šiuolaikinės kultūros atgarsiai. Užsienio kritikų vadinamas „roko muzikos žvaigždžių atitikmeniu klasikinėje scenoje“, NIKO pasirodo ne tik pagrindinėse Lietuvos ir užsienio filharmonijose ar šiuolaikinio meno centruose, bet ir netradicinėse erdvėse. Koncertinė orkestro geografija aprėpia Didžiąją Britaniją, Norvegiją, Švediją, Šveicariją, Austriją, Lenkiją, Ukrainą, Latviją, Rusiją, Islandija, Jungtines Amerikos Valstijas.

Aukšta atlikimo kokybė ir dėmesį prikaustantys scenos efektai Tarptautinės teatro dienos proga publikai dovanos užburiančią patirtį ir nepaliks abejingų tiek muzikos, tiek teatro gerbėjų.

Skambės: Gedimino Gelgoto, Antonio Vivaldi –Max Richter, Phillip Glass kūriniai.

Atlikėjai: Gediminas Gelgotas (meno vadovas ir dirigentas)

Augusta Jusionytė (smuikas)

Dalia Simaška (smuikas, altas)

Julija Ivanova (smuikas)

Marija Pranskutė (smuikas)

Justas Kulikauskas (violončelė)

David Dumčius (violončelė)

 

Bilietus galite įsigyti www. ticketmarket.lt ir koncertų salės „SAULĖ“ kasoje

 

 

ORGANIZATORIUS:

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

Įmonės kodas: 190755170

Tilžės g. 155, Šiauliai LT-76297

www.vsdt.lt

 

 

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI