Susitikimas su Mažuoju princu

DATA

2023-10-07, 18:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Vasaknų dvaras, Sudeikių g. 25, Vasaknų k., Zarasų raj.

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai iki 7 m. – nemokamai (neužimant papildomos vietos)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Susitikimas su Mažuoju princu

2023 metų spalio 7 dieną, 18:00 val. Vasaknų dvare aktorius Algirdas Dainavičius kviečia į neeilinį pasimatymą su „Mažuoju princu“.
Klasika tapusi Antuano de Sent Egziuperi alegorinė pasaka iki šiol žavi viso pasaulio vaikus ir suaugusius, o 2006 m. Sauliaus Mykolaičio režisuotas spektaklis tapo svaiginančiu ir spalvingu skrydžiu Lietuvos teatro padangėje. Iš jo ir gimė šis teatrinis ir muzikinis išgyvenimas, kurio herojai prisikėlė naujam gyvenimui.

Susitikimas su Mažuoju princu prilygsta akistatai su savo tyriausia svajone, pokalbiui su savo vidiniu vaiku. Ar dažnai randam jam laiko? Jis laukia paskutinis eilėj, po svarbių darbų, svarbių susitikimų, visų "reikia" ir visų "noriu". Laukia kantriai, ramiai, kol pažvelgsi į jį ir paimsi už rankos. Kai lakūnui sugenda lėktuvas dykumoj, ir jis lieka vienut vienutėlis su giliai kažkur viduje rusenančia viltimi, pasirodo mažasis princas...
Būti šio susitikimo liudytojais kviečia aktorius Algirdas Dainavičius ir kompozitorius Marius Salynas. Virtuoziškas Algirdo Dainavičiaus persikūnijimas, atgyjantys "Mažojo princo" herojai: Rožė, Karalius, Tuščiagarbis, Žibintininkas, Lapė ir kiti, gyvai atliekamos Mariaus Salyno dainos pagal poeto Rimvydo Stankevičiaus tekstus, sukuria įtaigią pasakojimo dinamiką, kuri veda žiūrovą susitikti su savuoju Mažuoju princu...

Bilieto kaina 17Eur

Bilietus galite įsigyti:

Vasaknų dvare, TicketMarket, Zarasų Tvic, Utenos Tic, Rokiškio Tvic, Dusetų kultūros centre - Dailės galerijoje - Normantė 860327094.

Platesnė informacija, nakvynės bei vakarienės rezervacija telefonu: 865542233 arba renginiai@vasaknudvaras.lt

Bilietai nerezervuojami.

 

 

ORGANIZATORIUS:

Vasaknų bendruomenė „Baltų tradicijos“

Sudeikių g. 25,Vasaknų k., Dusetų sen. Zarasų r. Sav.

Įmonės kodas 305627472     

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.