1 DIENA \ "Tarptautinės sportinių šokių reitingo (WDSF ir LSŠF) varžybos „SUN CITY CUP-2024“

DATA

2024-04-20, 10:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas
Renginys vyksta visą dieną! Renginio pradžia 10 val., vakarinė dalis 19 val.
!
BILIETAS GALIOJA VISĄ DIENĄ
!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai (iki 6 metų imtinai), neužimantys papildomos sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.

Pertraukos: yra, 3

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
1 DIENA \

Tradicinės tarptautinės sportinių šokių reitingo (WDSF ir LSŠF) varžybos „SUN CITY CUP-2024“ – balandžio 20-21 dienomis Šiaulių arenoje!

Šiais metais „SUN CITY CUP“ varžybos ir Šiaulių sportinių šokių klubas „Šypsena“ žymi ypatingą progą – 30 metų jubiliejų.

Šios tradicinės sportinių šokių varžybos kiekvienais metais į Šiaulius sukviečia pajėgiausias ir gražiausias šokėjų poras ne tik iš Lietuvos, bet ir iš daugelio užsienio valstybių.
Varžybos  vykdomos  nuo 1994 metų ir yra ypatingai mylimos šokėjų bei žiūrovų. Taip pat jos turi Lietuvos  LSŠF ir Pasaulio WDSF reitingo statusą, o tai iliustruoja aukštą organizacinį varžybų lygį bei svarbą jose dalyvauti aukšto meistriškumo šokėjams.

Tarp  garbingų  varžybų  vertintojų  matysime  atstovus  iš  Lietuvos, Italijos, Ukrainos, Austrijos, Suomijos, Lenkijos, Slovakijos, Rumunijos, Čekijos, Latvijos, Estijos. Viso apie 40 garbingų ir žymių šokio specialistų.

Į Šiaulių areną susirinkę žiūrovai turės galimybę pasimėgauti nuostabiais šokėjų porų pasirodymais, puikia nuotaika ir išskirtinėmis emocijomis.

Pagrindinės varžybos ir finalai vyks balandžio 20 d. nuo 19.00 val.

Svečiuose – šiaulietė atlikėja Agnė Michalenkovaitė.

Varžybų organizatoriai: Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių sportinių šokių klubas „Šypsena“, Lietuvos ir Pasaulio sportinių šokių federacijos.

ORGANIZATORIUS:

Šiaulių sportinių šokių klubas "Šypsena"

Įmonės kodas: 193248539

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.