Renginių ciklo "Kvartetai" koncertas. Styginių kvartetas

DATA

2022-11-24, 18:30 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Polifonijos koncertų salė, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 11 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nemokamai: vaikai įleidžiami nemokamai iki 6 m. amžiaus, jei neužima papildomos vietos (pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Renginių ciklo

Lapkričio 24 d. 18:30 val. Kvarteto IPA koncertas

2022-aisiais metais minime vieno garsiausių pasaulio kompozitorių J. Haydn 290-ąją gimimo sukaktį. Visa J. Haydn kūryba yra nepaprastai vertinga, tačiau retrospektyvoje galime pastebėti, kad austrų kompozitorius didžiąją savo gyvenimo dalį paskyrė įvairių kvartetų muzikos kūrimui. Kamerinėje salėje „Polifonija“ klausytojai jau girdėjo šio kompozitoriaus styginių kvartetus, atliekamus Kauno kvarteto, Čiurlionio kvarteto bei METTIS kvarteto.

Kvartetas IPA:
Paulius Biveinis (I smuikas)
Kristina Morozova (II smuikas)
Monika Kiknadze (altas)
Tomas Ramančiūnas (violončelė)
Koncertą ves muzikologė Justė Jankauskaitė.

Programoje: J. Haydn, M. K. Čiurlionio, G. Kuprevičiaus ir E. Balsio kompozitorių kūriniai.

Styginių kvartetas "IPA" (iki 2018 m. buvo žinomas pavadinimu "Projektas A") - profesionalūs menininkai, kurie susibūrė, vedami meninio entuziazmo, kad sukurtų kažką neįprasto ir naujo. Grojantys žymiausiuose Lietuvos kolektyvuose, tokiuose kaip Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, Synaesthesis ir kt., kvartetas orientuojasi į aukšto profesionalumo meninių programų kūrimą bei atlikimą, tuo pačiu intriguojant žiūrovą neįprastų erdvių ar kūrinių pasirinkimu.
Kvartetas dažnai bendradarbiauja su kitais kolektyvais ir solistais. Pirmas kvarteto koncertas įvyko 2012 m., bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline filharmonija, Trakų pilies didžiojoje menėje, su solistais: smuikininku Džeraldu Bidva ir dainininke Nora Petročenko. Programa – „Pašiauštas barokas".
2014 m. kvartetas, bendradarbiaudamas su Kauno muzikinio teatro soliste Raminta Vaicekauskaite, paruošė programą „Stiklas, meilė ir kabaretas“, kurią atliko Vilniaus ir Kauno koncertų salėse bei etnokosmologijos muziejaus apžvalgos aikštelėje.

 

Projektą iš dalies remia LR kultūros ministerija ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Bilietų kaina 16 Eur. ir 11 Eur (su nuolaida).

Bilietų rezervacija telefonu: +370 611 41903

 

ORGANIZATORIUS:

Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

Įmonės kodas 188200756

Aušros al. 15, LT-76299 Šiauliai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI