ŽIŪROVO BILIETAS. 2024 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas - pirmenybės

DATA

2024-03-10, 10:00 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų

Trukmė: visa diena

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
ŽIŪROVO BILIETAS. 2024 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas - pirmenybės
Šventinį Lietuvai savaitgalį - š. m. kovo 9 ir 10 dienomis - Šiaulių arenoje vyks 2024 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas - pirmenybės.

Jau nebe pirmą kartą geriausi Lietyvos šokėjai Šiauliuose išsidalins aukso, sidabro ir bronzos medalius, o taip pat varžysis dėl teisės atstovauti Lietuvai šių metų pasaulio ir Europos čempionatuose. Varžybos vyks visų amžiaus grupių šokėjams - nuo jaunučių iki senjorų, o daugiausiai dėmesio ir susidomėjimo be abejo sukels suaugusiųjų grupės varžybos, nes šios kategorijos Lietuvos sportininkai demonstruoja aukščiausią tarptautinį meistriškumo lygį.

Standartinių šokių programoje atliekami penki šokiai - lėtas valsas, tango, Vienos valsas, fokstrotas ir kvikstepas, o Lotynų Amerikos šokių programoje - samba, čia čia čia, rumba, pasodoblis ir džaivas. Šeštadienį (kovo 9 d.) ir sekmadienį (kovo 10 d.) čempionatas ir pirmenybės vyks visą dieną, o finalinės varžybos abi dienas prasidės nuo 18.00 val.

 

ORGANIZATORIUS:

Lietuvos sportinių šokių federacija

Žemaitės g. 6, Vilniaus m.

Įmonės kodas 190748215

 

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.