Spektaklis "Karūna ir smėlis"

DATA

2021-10-29, 18:00 val.
Penktadienis

Vieta

Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai

Kaina

Nuo 3.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Spektaklis
Mažeikių kultūros centro Juozo Vaičkaus Skrajojamojo teatro premjera „Karūna ir smėlis“ skirta Barboros Radvilaitės 470-osioms mirties metinėms.
 
Spektaklio scenarijaus ašį sudaro R. Samulevičiaus drama apie Barborą Radvilaitę ir Žygimantą Augustą ,,Karūna ir smėlis”, į kurią įterpta šiek tiek vėliau parašyto J. Grušo veikalo „Barbora Radvilaitė“ ir modernaus R. Šerelytės romano ,,Raganos širdis“ fragmentų. LDK Renesanso istorinė realybė persipina su minėtų lietuvių autorių menine išmone ir žiūrovams pateikia dar vieną žinomos istorijos interpretaciją, kuri padeda ne tik užpildyti istoriniuose šaltiniuose atsiradusias spragas, bet ir jas kvestionuoti.
 
Spektaklyje perteiktas daugiau vidinis veikėjų konfliktiškumas, „valdančios juos nuojautos, legendomis apgaubtos XVI amžiaus vizijos“ (T. Štuopytė). Šiuo pastatymu norėta pajausti tai, kas egzistenciškai aktualu šiuolaikiniam žmogui, ir išsiveržti iš istorinių, stereotipinių mąstymo rėmų, prisiliečiant prie amžinos žmogiškojo pasaulio dualumo paslapties.
 
Spektaklis „Karūna ir smėlis“ - tai istorija, kurioje išnyksta riba tarp praeities ir dabarties, istoriškumo ir šiuolaikiškumo, ištikimybės ir išdavystės,  garbės ir nuopolio, galios ir trapumo, vaistų ir nuodų , meilės ir mirties, laikinumo ir amžinybės. Ši istorija apie mus visus...
 
 
ORGANIZATORIUS:

Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras

Naftininkų g. 11, LT-89239 Mažeikiai

Juridinio asmens kodas 190300048

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.