Šokio spektaklis visai šeimai „Spalvotas sapnas“

DATA

2023-10-04, 11:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Žemaitės dramos teatras, Telšiai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 40 min.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Šokio spektaklis visai šeimai „Spalvotas sapnas“

 

2022 metų rudenį Telšiuose vykusio II profesionalaus šokio festivalio ,,ŠOKAS 2022-ieji“ metu vyko ir jaunųjų Telšių Žemaitės dramos teatro šokėjų, vadovaujamų Inos Levickienės, kūrybinės dirbtuvės su žymiais šalies choreografais. ŠOKO kūrybinių dirbtuvių metu su balerina Kristina Tarasevičiūte sukurta šokio miniatiūra ,,Spalvotas sapnas“, kuri vaikus kviečia į pasakos, sapno, o gal ir nuostabiai jaukios realybės laiką, kuriame atgyja lėlės, gimsta svajonės, kur labai gera, šviesu ir tikra. Suaugusiam žiūrovui tai puiki galimybė trumpam grįžti į vaikystę, kur būta tiek daug stebuklų...

Vaikų knygų autorius ir iliustratorius – Kęstutis Kasparavičius, Lietuvos bei užsienio leidėjams puikiai pažystamas kūrėjas. Nuo 1984 metų K. Kasparavičius dirba kaip laisvas dailininkas ir iliustruoja knygas vaikams, o kai kurios iš jų – ne tik iliustruotos, bet ir parašytos. Knygos išverstos į 22 kalbas: vokiečių, anglų, prancūzų, katalonų, portugalų ir kitas. Iliustratorius aktyviai bendrauja su mažaisiais skaitytojais.

 

Projekto veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Telšių rajono savivaldybė.

 

ORGANIZATORIUS:

Telšių r. Savivaldybės Žemaitės Dramos Teatras

juridinio asmens kodas 190599586

Respublikos g. 18, LT-87333 Telšiai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.