Spektaklis „ŠEPKĄ ATRADAU AŠ“

DATA

2023-05-27, 17:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Rokiškio kultūros centras, Rokiškis

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: Pensininkams, neįgaliesiems, moksleiviams, studentams – 20 proc., kai 1 asmuo, pateikęs teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą, gali įsigyti ne daugiau kaip 1 bilietą.

Nuolaidos: daugiavaikės šeimos nariams, globos namų ar šeimynos nariams, socialiai remtinų šeimų nariams –20 proc., privaloma pirkti ne mažiau kaip 2 bilietus

Nemokamai: Vaikas iki 7 m. į renginį suaugusiems įleidžiamas nemokamai su bilietą į tą renginį turinčiu suaugusiuoju asmeniu; vaiko asmens dokumentas pateikiamas bilietų kontrolieriui; vaikui nesuteikiama papildoma vieta.

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Renginys pasibaigęs
Spektaklis „ŠEPKĄ ATRADAU AŠ“

ROKIŠKIO KULTŪROS CENTRO LIAUDIES TEATRAS
ŠEPKĄ ATRADAU AŠ


Scenarijaus autorė ir režisierė Neringa Danienė

Ištarti šią frazę „Šepką atradau aš...“  teisę turėjo nemažai žmonių. Jei brolienė nebūtų supeikusi Šepkos sukalto kryžiaus, jei keletas Dailės instituto studentų nebūtų netyčia užklydę į jo sodybą, jei Rokiškio muziejininkai nebūtų traukę drožėjo kūrinių iš po buldozerio vikšrų, šiandien mes vargu ar ką žinotume apie žymiausiu laikomą Lietuvos dievdirbį.
Liongino Šepkos istorija žadina vaizduotę. Ilgai kūrėjo viduje tūnojęs talentas su trenksmu išsiveržė tik įkopus į penktą gyvenimo dešimtį, o didžioji gyvenimo meilė įsiplieskė tik perkopus šešiasdešimt. Išskirtinė asmenybė, savo keistu gyvenimo būdu aplinkiniams kėlusi baimę, net agresiją, patyrusi sovietinės valdžios prievartą, siekį suniveliuoti, palaužta ir vėl pakilusi. Vieni matė jame dėmę ant švarios sovietinės paklodės, kiti genialų išskirtinumą ir visišką atsidavimą kūrėjo vizijoms, gaivališką bei niekur nematytą, unikalų kūrybos braižą.

 

 

ORGANIZATORIUS:

Rokiškio kultūros centras

juridinio asmens kodas 191570541

Sąjūdžio aikštė 2, LT-42136 Rokiškis

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.