SENŲJŲ METŲ PALYDOS

DATA

2022-12-28, 17:30 val.
Trečiadienis

Vieta

Rokiškio kultūros centras, Rokiškis

Kaina

Nuo 20.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
SENŲJŲ METŲ PALYDOS

Senųjų metų palydos Rokiškyje

MULEN RUŽO LEGENDA

SOLIDUS GYVO GARSO KONCERTAS

Netikėtas tercetas – talentingi dainininkai Liepa Mondeikaitė ir Justinas Lapatinskas bei charizmatiškas dainuojantis aktorius Simonas Storpirštis – atskleis skirtingus charakterius ir kartu su gyvo garso grupe perkels mus į užburiantį garsiausio Paryžiaus kabareto “Mulen Ružo” pasaulį. Specialiai šiam projektui paruoštos netikėtos muzikinės aranžuotės.

“Mulen Ružas” – tai įspūdingas XIX a. pabaigos Paryžiaus bohemos vakarėlių pasaulis, kuris stebina netikėtumais, kuriame kunkuliuoja šurmulys ir stiprios emocijos. Šia tema sukurtas ne vienas filmas bei miuziklas. Išvysite neįtikėtiną meilės istoriją, kai geismas, aistra, pavydas išveda iš proto, o tyra, tikra meilė panaikina visus barjerus. Tai pasakojimas apie amžinai gyvuosiančią meilę.

Solidžiame muzikiniame projekte skambės dainos „Your song“, „Roxane“, „Come what may“, „Lady marmalade“ ir kiti žinomi kūriniai iš Bazo Lurmano filmo „Mulen Ružas“ bei iš daugybę „Tony“ apdovanojimų pelniusio Brodvėjaus miuziklo tuo pačiu pavadinimu.

Tik Rokiškyje bus galima pamatyti teatralizuotą šios koncertinės programos variantą, kuriame drauge su solistais Liepa Mondeikaite, Justinu Lapatinsku, Simonu Storpirščiu ir gyvo garso grupe dalyvaus ir Rokiškio miesto meno kolektyvai ir atlikėjai.

 

ORGANIZATORIUS:

Rokiškio kultūros centras

juridinio asmens kodas 191570541

Respublikos g. 96, LT-42136 Rokiškis

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI