„Riedel“ taurių degustacija kartu su Maximilian Riedel

DATA

2024-06-27, 15:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Pirklių klubas, Gedimino pr. 35, Vilnius

Kaina

79.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: apie 2 val.

Amžiaus cenzas: Svečiai įleidžiami NUO 20 metų

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
„Riedel“ taurių degustacija kartu su Maximilian Riedel

Išskirtinis renginys „Riedel“ taurių gerbėjams! Birželio 27d. vienuoliktos  „Riedel“ kartos atstovas Maximilian Riedel pristatys 4 skirtingas „Riedel“ taures pagal vynuogės rūšį atrinktiems vynams, papasakos ir padės atrasti tikruosius skonius ir aromatus renkantis skirtingas taures ir pademonstruos kaip dramatiškai keičiasi vyno skonis ragaujamas iš teisingai parinktos ir netinkamos taurės.

1756-aisiais „Riedel“  krištolo taurių gamintojas suprato, kad skirtingų formų taurėse įvairių vynuogių rūšių vynai atsiskleidžia vis kitomis natomis.

Šiandien „Riedel“  gamina “kiekvienai vynuogių rūšiai” skirtas taures, kurių tikslas išgauti maksimalius vyno skonių potyrius. Renginio metu ir Jūs galėsite pajausti kaip taurės forma gali nulemti vyno skonį!

Renginio pabaigoje lauks dovana – RIEDEL Veloce Cabernet, Pinot Noir, Riesling ir Chardonnay degustacinis taurių rinkinys, kurio vertė siekia 118 Eur. 

ORGANIZATORIUS:

Sanitex, UAB

Įmonės kodas: 110443493

PVM mok. kodas: LT104434917

Raudondvario pl. 131C, Kaunas, 47501 Kauno m. sav.

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.