POP DU IR ASTA PILYPAITĖ. KONCERTINIS TURAS „AMŽINAI“. KURŠĖNAI

DATA

2023-12-02, 18:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Kuršėnų kultūros centras, Kuršėnai

Kaina

Nuo 12.50 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai iki 3 m. – nemokamai (neužimant papildomos vietos)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
POP DU IR ASTA PILYPAITĖ. KONCERTINIS TURAS „AMŽINAI“. KURŠĖNAI

 

ASTA PILYPAITĖ ir grupė „POP DU“ kviečia į koncertinį turą „AMŽINAI“ PER LIETUVĄ!

„POP DU“ - sparčiai populiarėjanti Lietuvos popmuzikos grupė, 2018 m., youtube platformoje pelniusi populiarumą su hitais „O mama, mama” ir „Pajudėk!”. 

Kartu su Asta PIlypaite grupė neseniai pristatė bendrą karštą vasaros hitą „Amžinai“, kurį išgirsite turo koncertuose. Scenoje skambės ir daugiau bendrų kūrinių. 

ASTA PILYPAITĖ – jau dvidešimt metų yra viena populiariausiu Lietuvos atlikėjų. Muzikinę karjerą būdama penkiolikos metų pradėjo Mažeikiuose, to meto populiariausioje pop muzikos grupėje „SEKMADIENIS“. Su grupe aštuonerius metus aktyviai koncertavo Lietuvoje, Baltijos šalyse, Lenkijoje, Vokietijoje. Nuo 1996 metų pradėjo solinę karjerą. Ne kartą buvo nominuojama kaip geriausia atlikėja įvairiuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose. 1995 – aisiais „Pop Art“ festivalyje apdovanota kaip geriausia festivalio atlikėja, 1999 metais Nacionaliniuose muzikiniuose „Radiocentro“ apdovanojimuose išrinkta geriausia Lietuvos metų atlikėja, o 2008 – aisiais šlagerių karaliaus ir karalienės rinkimuose buvo pripažinta „Šlagerių karaliene“. Su soliniais koncertais aplankė Airiją, Lenkiją, Angliją, Švediją. Asta aktyviai dalyvavo TV, vesdama tokias laidas kaip „LNKenis“, „Ledo Žvaigždės“, „Sekmadienio loto“. Dalyvavo TV projektuose „Žvaigždžių duetai“ (su Vytautu Rumšu, o vėliau – su fotografu vaidotu Grigu), „Šok su manimi“ (su alytiškiu Ligitu Bernatavičiumi), „Chorų karai“ (su Alytaus De Žavu choru). 

 

ORGANIZATORIUS:

ERNESTAS URBONAS

INDIVIDUALIOS VEIKLOS PAŽYMĖJIMO NR: 1135416

atlikejaipopdu@gmail.com

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI