Koncertas "Poetų meilė"

DATA

2019-04-09, 18:00 val.
Antradienis

Vieta

Palangos kurhauzo koncertų salė Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: su palangiškio kortele taikoma - 20 % nuolaida

Nuolaidos: neįgaliesiems ir senjorams - 50 % nuolaida

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Pertrauka: yra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Renginys pasibaigęs
Koncertas

Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ kviečia į  jausmingą muzikos kelionę

su pianistu Gabrieliumi Alekna (JAV) ir baritonu Modestu Sedlevičiumi (Vokietija).

Jausmams ir dainoms – ne visada reikalingi žodžiai, tad muzikinę kelionę pradės F. Mendelssohno „Dainos be žodžių“ fortepijono solo, kurią palydės R. Šumano dainų ciklas „Poeto meilė“: žodžiais, muzika, bei jausmais. Temperamentingų B. Bartoko „Rumunų šokių“ fortepijonui  suvilioti, drąsiai, melancholiškai, bei nuoširdžiai skrisime su G. Faure dainomis išgirsti S. Rachmaninovo religingas, audringas, bet kartu trapias melodijas... Sielą nuramins lakoniškos ir egzotiškai melodingos B. Bartoko „Vengrų liaudies dainos“ fortepijonui, jas svajingai pakeis Lietuvos gamta J. Gruodžio dainose. Su saulėtomis, karštomis P. Tosti serenadomis mylimajai užbaigsime „poetų meilę...“.

 

Garsus  pianistas ir dirigentas Danielis Barenboimas  GABRIELIŲ ALEKNĄ pavadino “ypač talentingu pianistu ir muziku”. Gabrielius Alekna yra keturiolikos tarptautinių konkursų laureatas, tarp kurių minėtini Hilton Hedo (JAV), Maria Canals (Ispanija), L. V. Bethoveno (Austrija), M. K. Čiurlionio bei kt., apdovanotas Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premija.

Pianistas mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. L. Drąsutienės fortepijono klasėje, o nuo 1996 m. – Džulijardo mokykloje Niujorke, prof. J. Lowenthalio klasėje. G. Alekna – pirmasis iš lietuvių, į šią garsiąją mokyklą priimtas skiriant visą stipendiją.

2006 m. jis tapo pirmuoju lietuviu, kuriam suteiktas Džulijardo mokyklos muzikos menų daktaro laipsnis.

Gabrielius Alekna yra grojęs su Vienos radijo simfoniniu, Džulijardo, Adelphi universiteto ir “New Amsterdam” (visi trys Niujorke), Wartburgo (Ajovos valstija), Bilkento (Ankara,Turkija), Baltarusijos valstybiniu simfoniniais orkestrais, bei su visais pagrindiniais Lietuvos orkestrais.

 

Baritonas MODESTAS SEDLEVIČIUS yra vienas  ryškiausių savo kartos Baltijos šalių dainininkų operos scenoje, ir kaip kamerinės muzikos atlikėjas. Dainininkas yra Virgilijaus Noreikos dainavimo konkurso Vilniuje (Lietuva), tarptautinių konkursų Immlinge (Vokietija), "Das Lied" Heidelberge (Vokietija), J. Brahmso Poertschache (Austrija), moderniosios muzikos konkurso Karlsruhe (Vokietija), bei konkurso "Vokietijos romantizmas dainose" Moerse (Vokietija) diplomantas ir laureatas.

Modestas Sedlevičius dainavimo studijas pradėjo Vilniaus muzikos ir teatro akademijoje, kur mokėsi pas Deividą Staponkų. 2011 – 2015 metais mokėsi ir baigė bakalauro studijas muzikos ir teatro universitete Manheime pas prof. Rudolf Piernay. Nuo 2016 m. studijuoja magistrantūros studijų programą pas prof. Snežaną Stamenković.

Iš teatro "La Scala" akademijos Milane laimėjo stipendiją ir 2015 – 2016 metais tobulinosi Italijoje.

2017-2018 metų sezoną Modestą Sedlevicių buvo galima išgirsti ne tik Vokietijoje, bet ir kitose šalyse: „Die tote Stadt“, W.E. Korngold „Reisopera“ Olandijoje, „La Boheme“ G. Puccini, „Der Freischüty“ C.M. Weber, „Orfeo ed Euridice“  C.W. Gluck,  „Gut Immling“ festivalyje, „Die Katze Ivanka" M. Matesic, Baden-Baden festivalyje, "Il barbiere di Siviglia" G. Rossini,  „Müchener Kammeroper“ Miunchene, LNOBT Lietuvoje, bei koncertuose Estijoje.

 

ORGANIZATORIUS:

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.