Vakaras su Petru ir Luku Geniušais

DATA

2023-12-21, 18:30 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Polifonijos koncertų salė, Šiauliai

Kaina

31.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 22 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nemokamai: vaikai įleidžiami nemokamai iki 6 m. amžiaus, jei neužima papildomos vietos (pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Vakaras su Petru ir Luku Geniušais

Gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 18:30

Šiaulių kamerinė salė „Polifonija“ (Aušros al. 15)

Vakaras su Petru ir Luku Geniušais

Šį vakarą klausytis nuostabios muzikos kvies žymiausiu Lietuvos pianistų Petro ir Luko Geniušų, tėvo ir sūnaus, duetas.  Programoje skambės: F. Schubert, E. Grieg, G. Enescu, G. Gershwin kūriniai.

Reikšmingų tarptautinių apdovanojimų pelnęs LUKAS GENIUŠAS yra vienas įdomiausių ir ryškiausių savo kartos pianistų. Giriamas už savo talentą ir brandą („The Guardian“), jis yra nuolat kviečiamas atlikti rečitalius prestižiškiausiose pasaulio koncertų salėse, tokiose kaip Londono „Wigmore Hall“, Amstedarmo „Concertgebouw“, Paryžiaus „Salle Gaveau“, „Louvre Auditorium“, Genujos „Teatro Carlo Felice“, Milano „Sala Verdi“ ir kitose. Jis taip pat reguliariai kviečiamas pasirodyti festivaliuose, tokiuose kaip „La Roque d’Anthéron“, „Piano aux Jacobins“, „Schloss Elmau“, Reingau, Ruro ir Lokenhauzo muzikos festivaliai, koncertuoja solo su Prancūzijos radijo filharmonijos, Liono nacionaliniu, NHK simfoniniu, Birmingemo simfoniniu, Stavangerio simfoniniu, Varšuvos filharmonijos ir kitais žymiais orkestrais. Luko Geniušo repertuaras labai įvairus – jis atlieka muziką nuo baroko iki šiuolaikinių kompozicijų, taip pat pristato retai koncertų salėse skambantį repertuarą. Kritikų puikiai įvertinta jo diskografija, apimanti L. van Beethoveno, J. Brahmso, S. Rachmaninovo, F. Chopino, M. Ravelio, I. Stravinskio, D. Šostakovičiaus ir kitų kompozitorių muziką.

Tarp Lietuvos atlikėjų prof. PETRAS GENIUŠAS išsiskiria interesų įvairiapusiškumu ir nuolatinėmis, dažnai rizikingomis naujų išraiškos formų, nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su Lietuvos simfoniniais orkestrais, įvairiais kameriniais ansambliais ir solistais, dirigentais. Šalia nuolatinės koncertinės veiklos Lietuvoje, P. Geniušas pelnė tarptautinį pripažinimą savo pasirodymais daugiau nei keturiasdešimtyje pasaulio šalių ir garsiausiose pasaulio koncertų salėse –  Linkolno centro „Alice Tully“ ir „Avery Fisher“ salėse Niujorke, Tokijo „Geijitsu Geikijo“ ir Vienos „Musikverein“. Už plačią koncertinę ir kūrybinę veiklą, Petras Geniušas buvo įvertintas: Lietuvos nacionaline meno ir kultūros premija (1992 m.). Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (WIPO) premija (2004 m.). 2011 m. Petras Geniušas apdovanotas Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“. 2015 m. apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

 

Daugiau informacijos www.polifonija.lt +370 677 65655 info@polifonija.lt

Bilietus galima įsigyti salės „Polifonija“ kasoje (Aušros al. 15) ir internetu www.ticketmarket.lt

Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams.

 

 

ORGANIZATORIUS:

Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

Įmonės kodas 188200756

Aušros al. 15, LT-76299 Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI