Paramos koncertas ”Padovanok Milanai gyvybę”

DATA

2023-02-05, 17:00 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Nemokamai: vaikai iki 7 m. imtinai neužimant papildomos vietos

Svarbi informacija

  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Paramos koncertas ”Padovanok Milanai gyvybę”

Koncertas skirtas Milanos Patenko gydymui paremti. Mergaitė serga I tipo spinaline raumenų atrofija, reikalinga pati brangiausia injekcija “Zolgensma”, kuri kainuoja 2mln. Geros valios žmonių dėka Jau yra surinkta apie 70 procentų reikiamos sumos. Norint surinkti likusią sumą, organizuojamas šis paramos koncertas, kurio visos surinktos lėšos bus skiriamos Milanos labdaros ir paramos fondui.  Šiam tikslui vienijasi žymūs scenos atlikėjai, geranoriškai prisideda renginio techninis personalas. Renginio metu arenos foje vyks mugė, kur galėsite įsigyti gaminius, kūrinius, prekes už auką Milanai.

* Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt."

ORGANIZATORIUS:

Milanos labdaros ir paramos fondas
Įmonės kodas 306095677
Saulėtoji g. 4, Purvėnų k., LT-17167 Šalčininkų r.

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.