OPERA. (R)evoliucijos

DATA

2023-11-16, 18:30 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Polifonijos koncertų salė, Šiauliai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 19 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nemokamai: vaikai įleidžiami nemokamai iki 6 m. amžiaus, jei neužima papildomos vietos (pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
OPERA. (R)evoliucijos

Lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 18:30

Šiaulių kamerinė salė „Polifonija“ (Aušros al. 15)

OPERA. (R)evoliucijos

Koncertas skirtas operos novatorių Giuseppe Verdi ir Richard Wagner 210-ties metų sukaktims paminėti.

Abu operos revoliucionieriai gimė tais pačiais 1813 metais ir kiekvienas ėjo skirtingais keliais, bet vedami vieno tikslo – paversti operos žanrą tikru teatriniu reiškiniu. Koncerte solinių numerių ir duetų pagalba atsiskleis kertiniai kūriniai, individualus kūrėjų braižas bei filosofija.

Šį vakarą klausytis nuostabios muzikos kvies scenos žvaigždės – Kristina Zmalaitė ir Edmundas Seilius bei jiems fortepijonu pritarsianti Eleonora Taškinaitė. Programoje skambės ištraukos iš Giuseppe Verdi ir Richard Wagner sukurtų operų.

KRISTINA ZMAILAITĖ (sopranas) Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) prof. Reginos Maciūtės dainavimo klasėje baigė magistro studijas. 1999 m. aktyviai įsitraukė į muzikinį gyvenimą, sėkmingai atlikusi Adinos vaidmenį G. Donizetti operoje „Meilės eliksyras“. Dainininkė yra parengusi 30 ryškių operos, operetės vaidmenų bei oratorijos partijų. 2002 metais laimėjo Vokietijos akademinių mainų tarnybos (DAAD) stipendiją, suteikusią galimybę koncertuoti ir tobulintis šioje šalyje. Vėliau stažavosi Jungtinėse Amerikos Valstijose, Prancūzijoje pas vieną garsiausių Paryžiaus konservatorijos profesorių Peggy Boulevard. Taip pat dalyvavo pasaulinio garso dainininkių Katia Richiarelli ir Ranata Scotto meistriškumo kursuose. Daug koncertavo ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje, JAV.

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas EDMUNDAS SEILIUS (tenoras) baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) prof. Vytauto Juozapaičio dainavimo klasę, įgijo magistro laipsnį. Dar bestudijuodamas, 1999 metais debiutavo Nemorino vaidmeniu G. Donizetti operoje „Meilės eliksyras“ ir taip pradėjo profesionalo kelią scenoje. Paruošta per 40 operos, operetės rolių bei oratorijos partijų. Dalyvavo meistriškumo kursuose su pasaulinėmis žvaigždėmis Katia Ricciarelli, Gaetano Bardini, Michael Paul, Robin Legatte, Ruta Schlegel, Pierre Vallet, Waldemar Wild. Sėkmingai dalyvauta TV projektuose: 2008 m. LTV muzikiniame projekte „Triumfo arka“ (II vieta), 2010 m. kartu su Marijampolės choru TV3 muzikiniame projekte „Chorų karai“ (II vieta). 2011 m. tapo pastarojo projekto komisijos nariu.

ELEONORA TAŠKINAITĖ (fortepijonas), baigusi mokslus Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) prof. Halinos Radvilaitės ir doc. Irenos Čiurilaitės klasėse, 1988 metais pradėjo ilgametį darbą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT). Jos kūrybos kelyje buvo visos Lietuvos operos žvaigždės, pradedant V. Noreika, I. Milkevičiūte, V. Urmana, S. Larinu, B. Almonaityte, B. Tamašausku, V. Juozapaičiu ir kitais žymiais operos solistais bei pasaulinėmis žvaigždėmis, dirbusiais teatre. Koncertmeisterės žinios ir įdirbis, gauti bendradarbiaujant su operos legendiniais dirigentais, tokiais kaip J. Aleksa, R. Geniušu, S. Lano, G. Croci ir daugeliu kitų, ją padarė nepakeičiama šiandienos Lietuvos operos pasaulyje. Pianistės repertuare daugiau nei šimtas operos, operetės, oratorijos žanro kūrinių, kurie buvo atliekami ne vien Lietuvos scenose, bet ir svetur.

 

Daugiau informacijos www.polifonija.lt +370 677 65655 info@polifonija.lt

Bilietus galima įsigyti salės „Polifonija“ kasoje (Aušros al. 15) ir internetu www.ticketmarket.lt

Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams

 

 

ORGANIZATORIUS:

Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

Įmonės kodas 188200756

Aušros al. 15, LT-76299 Šiauliai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.