Muzikos žvaigždės

DATA

2023-12-20, 18:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Šiaulių kultūros centras, Šiauliai

Kaina

Nuo 23.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: iki 6 m. imtinai, neužimant papidomos sėdimos vietos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Muzikos žvaigždės
Premjera! Dainininkės Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė pristato naują muzikinį projektą „Muzikos žvaigždės“.

Dvi puikiai visiems pažįstamos Lietuvos scenos žvaigždės – Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė sujungia jėgas bendram muzikiniam projektui. Rudens pabaigoje dainininkės pakvies klausytojus į kamerinius pasaulinio populiarumo susilaukusių kūrinių koncertus „Muzikos žvaigždės“.

Penkiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje – vyksiančiuose pasirodymuose skambės tokių grupių ir atlikėjų kaip Eltono Johno, „Queen“, „AC/DC“, „The Beatles“, Madonnos, Tinos Turner, Whitney Houston, Michaelo Jacksono ir kitų, dainos. Šie atlikėjai ir jų hitai yra laikomi klasika, ir vis dar yra labai populiarūs, nes jų muzika turi universalų pranašumą, kuri sugeba suvienyti žmones, nepaisant jų kultūrinių, kalbinių ar religinių skirtumų. Atlikėjos neabejoja, jog visų mylimi kūriniai klausytojus nukels į gražius prisiminimus, mielas praeities akimirkas ir bus puiki proga pakalbėti apie muziką, kuri gydo, saugo ir sujungia žmones.

Akustiniai koncertai, kuriuose dainininkėms pritars talentingas pianistas Giedrius Nakas ir gitaros virtuozas Jurgis Sakalauskas, leis klausytojams dar kartą įsitikinti kodėl čia skambantys kūriniai yra užkariavę visų širdis, mylimi ir nepabostantys ne vieną dešimtmetį.

 „Dažnai mes muziką užglaistome aranžuotėmis, gražiais apgrojimais, o šis koncertas bus visiškai kitoks. Čia visiems žinomos dainos suskambės kitaip, nuogai  – girdėsis tik žodžiai ir nuostabios melodijos. Aš labai džiaugiuosi, kad būtent mums su Oneida pasisekė sukurti tokį projektą. Puikiai žinau, kad mes abi iš tos muzikos paimsime ir kitomis spalvomis atskleisime pačius gražiausius dalykus, išjausime kiekvieną natą, žodį, papasakosime slypinčias istorijas“, - sako Liepa.

„Atliksime visiems puikiai žinomas bei mums vienaip ar kitaip svarbias dainas, tad kiekvienas, klausydamas vieną ar kitą kūrinį, prisimins su juo susijusius gyvenimo įvykius ar tiesiog pasigrožės pažįstamomis melodijomis, – įsitikinusi Oneida. – Šie koncertai bus lyg laiko mašina po emocijas, jausmus, išgyvenimus, prisiminimus ar asociacijas.“

Dainininkės tikina, jog nėra žmogaus, kuris nežinotų kūrinių, skambėsiančių šiame koncerte. Anot Liepos, kiekviena daina yra apgalvota, apmąstyta, kodėl ji pasirinkta ir kodėl turi skambėti čia.

„Koncertas kartu bus ir pasakojimas apie tai, kaip tie kūriniai pakeitė muzikos pasaulį, žmonių mąstymą. Muzika yra vienas iš tų dalykų, kuris keičia žmones, keičia pasaulį ir turi labai daug įtakos mums visiems“.

„Mus su Liepa vienija meilė muzikai ir ta meile norime pasidalinti su klausytojais“, – sako Oneida.

 

ORGANIZATORIUS:

Trendis, UAB

Įmonės kodas 305137162

PVM mokėtojo kodas LT100015966217

V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI