Muzikinis vakaras. IRENA STAROŠAITĖ

DATA

2023-10-20, 19:00 val.
Penktadienis

Vieta

Central Hotel (Radvilų g. 9), Radviliškis

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas
VIETOS PRIE STALIUKŲ
!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Muzikinis vakaras. IRENA STAROŠAITĖ

Pirmąsias gerbėjų simpatijas Irena pelnė daugiau nei prieš du dešimtmečius, kuomet dabartinis jos vyras Žilvinas Žvagulis pakvietė moterį prisijungti prie jo tuometinių muzikinių projektų. Per tuos metus Irena pasiekė įspūdingos karjeros, o koncertinių turų metu apkeliavo kone po visą pasaulį – Dubajų, Ameriką ir dar daugybę Europos šalių. Irena jau daugybę metų yra gerai įsitvirtinus Lietuvos scenoje – gerbėjai ją žino ne tik kaip charizmatišką atlikėją, bet ir kaip įvairių televizijos projektų dalyvę.

 

 

https://www.fotodesantas.lt/

****
Organizatorius turi teisę be atskiro įspėjimo vienašališkai panaikinti Bilietą, taip pat dėl aprangos neįleisti ar pašalinti Dalyvį iš Renginio, jeigu kyla įtarimas, kad Dalyvis neblaivus, apsvaigęs nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, kai Dalyvis pažeidinėja Taisykles, elgiasi nusikalstamai ar jo veiksmai prieštarauja viešajai tvarkai ar gerai moralei. Taip pat Organizatorius pasilieka teisę neįleisti Dalyvio į Renginį, jeigu Dalyvis vėluoja.

ORGANIZATORIUS:

MB "Jūsų pramogos"

Įmonės kodas 305130381

PVM mokėtojo kodas LT100012678717

Varpo g. 55A-8, Šiauliai

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.