Miuziklas ,,TRISTANAS ir IZOLDA" / Uždrausta meilė. PREMJERA!

DATA

2023-12-27, 19:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Kalnapilio arena, Panevėžys

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 20 min.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Miuziklas ,,TRISTANAS ir IZOLDA
 

PREMJERA! | TRISTANAS ir IZOLDA / Uždrausta meilė | Miuziklas

Gruodį didžiausiose šalies arenose laukia išskirtinė premjera – naujas didelio biudžeto lietuviškas miuziklas „Tristanas ir Izolda/Uždrausta meilė“.

Pagrindinius vaidmenis naujame miuzikle kuria šio žanro profesionalai – Karina Krysko (Izolda) ir Jeronimas Milius (Tristanas).  „Tristanas ir Izolda“ – itin brandus kūrinys, jis atspindi labai plačią jausmų gamą: stiprią ir nesumeluotą meilę, garbingą pareigą, tamsius visuomenės prietarus, beribį pasiaukojimą. Su daugeliu šių prieš daug amžių liepsnojusių jausmų galime tapatintis ir šiandien. Tristano ir Izoldos uždraustos meilės istorija ne tik tapo nuostabaus grožio keltų legenda, bet ir vis dar tebėra aktuali karštai mylintiems“, – sako pagrindinių vaidmenų atlikėjai Karina ir Jeronimas.

Naujo didelio biudžeto miuziklo pastatymui vadovauja – Kostas Smoriginas, režisavęs milžiniško susidomėjimo ir puikaus įvertinimo sulaukusią roko operos „Jūratė ir Kastytis“ naujausią versiją. Kornvalio (Anglija) karaliaus Marko vaidmenyje.
 
Miuzikle vaidina rinktiniai scenos balsai: Povilas Meškėla (Kornvalio (Anglija) karalius Markas; Dainotas Varnas (vienuolis Tomas), Iglė Bernotaitytė (Izoldos tarnaitė Branganė), Tadas Juodsnukis (Airijos riteris Konoras). Šoka choreografo Donato Bakėjaus vadovaujama šokėjų trupė. Scenografijos ir kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė. Kompozitorius – Stanislavas Stavickis, libreto autorė – Ieva Narkutė.
 
Miuziklo „Tristanas ir Izolda/Uždrausta meilė“ premjera  įvyks Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Pastatymas pasižymės specialiai arenoms skirta scenografija, erdviniu garsu, įspūdingu šviesų spektakliu ir specialiais efektais, kurie žiūrovą  tarsi įtrauks į veiksmą ir sukurs erdvinį dalyvavimo įspūdį. 

„Tristanas ir Izolda“ – visame pasaulyje žinoma XII amžiaus keltų legenda, kuri įkvėpė vėliau išpopuliarėjusią Romeo ir Džiuljetos meilės istoriją.

Izolda – princesė iš Airijos, kuriai skirta vykti į Angliją ir tapti Kornvalio karaliaus Marko žmona. Karaliui tarnauja Tristanas – neturtingas  riteris. Jis negali atsispirti stipriam jausmui, kuris tarsi žaibas trenkia išvydus Izoldą. Princesė taip pat nelieka abejinga jaunam riteriui.  Įsimylėjusių nestabdo nei jų amžiaus skirtumas (Izolda vyresnė), nei turtinė padėtis (Izolda – turtinga, Tristanas – vos galą su galu suduria), nei to meto moralė (ištekėjusiai moteriai mylėti svetimą vyrą buvo laikoma baisia nuodėme).

Abu suvokia, kad jausmas apėmęs juos toks galingas, jog atsispirti nei vienas nebegali. Aistra užgožia sveiką protą, tačiau nelaimės nuojauta tvyro ore. Jie supranta, kad tokie santykiai – pasmerkti.

Tristano ir Izoldos meilė negali pasidžiaugti gyvavusi „ilgai ir laimingai“. Tačiau  jų istorija išliko per amžius tapo legenda.

Meilė, kuri užklumpa netikėtai, nevaldomai apdainuota XII amžiaus trubadūrų, gerai pažįstama ir šiandien.

Kiekvienas mūsų galime sau pripažinti, kad nors sykį esame patyrę „uždraustą meilę“Žiūrėdami miuziklą,  greičiausiai prisiminsime ją. Turbūt, ji nebuvo laiminga ar abipusė, negyvavo ilgai. Ko gero, jai net nebuvo lemta tapti realybe, tačiau vien žinojimas, kad jausmas gali būti stipresnis už protą glūdi mūsų sąmonėje dar nuo Tristano ir Izoldos meilės istorijos laikų.  

 

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ „Muzikos dienos

Įmonės kodas 302474701

Elnių g. 27 / Stirnų g. 28, Vilnius 

 

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.