Miuziklas "Aida"

DATA

2024-04-04, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Rokiškio kultūros centras, Rokiškis

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 2 val. 40 min.

Pertrauka: 1

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Miuziklas

ELTON JOHN ir  TIM RICE

AIDA

2 dalių miuziklas

Muzikos autorius – Elton John

Eilių autorius – Tim Rice

Scenarijaus autoriai – Linda Wollverton, Robert Falls, David Henry Hwang

Originalo režisierius Robert Falls

Originalo prodiuseris Disney Theatrical Production

Pristatoma pagal susitarimą su "Music Theatre International" (Europa)

Režisierius – VYTENIS PAULIUKAITIS

Dirigentas – JONAS JANULEVIČIUS

Scenografas – ADOMAS JACOVSKIS

Kostiumų dailininkė – ALEKSANDRA JACOVSKYTĖ

Choreografas – ARIKAS KRUPAS

Chormeisterė – Rasa Vaitkevičiūtė

PREMJERA 2011 m. kovo 25 d.

Trukmė 2.40 val.

***************
Daugiau nei 25 šalių scenas užkariavęs Sero Eltono Johno ir Tim Rice miuziklas „Aida“ Kauno valstybiniame muzikiniame teatre buvo pastatytas pirmą kartą Baltijos šalyse. Bilietai į miuziklo premjerinius spektaklius buvo išpirkti akimirksniu, tai liudija , kad žiūrovai žino, ką renkasi, nes būtent E. Džono muzika ir lemia „Aidos“ miuziklo populiarumą. Miuziklas „Aida“ pagrįstas ta pačia garsia klasikine istorija kaip ir G.Verdi opera „Aida“ - apie amžiną, laikui nepaklūstantį ryšį tarp vergijon paimtos Nubijos princesės Aidos ir Egipto kareivio Radameso, kurį yra pamilusi Egipto princesė Amneris. Aida ir Radamesas yra iš skirtingų ir tarpusavio nuožmiuose karuose paskendusių kraštų, tad įsiplieskus meilei priversti išsiskirti amžiams arba stoti akistaton su mirtimi.

1998 m. miuziklo „Aida” premjera įvyko JAV Džordžijos valstijoje, Atlantos „Aliance” teatre. Miuziklas susilaukė daugelio tarptautinių muzikinių apdovanojimų, aukšto publikos įvertinimo. Miuziklo muzika eklektiška, bet labai melodinga ir įtaigi. Čia girdime choralą, gospelą, energingąjį roką, regį, lyrinę baladę ir popstilių, Afrikos, Indijos, Vidurio rytų šalių muzikos įtakas. Įvairius muzikos fragmentus, kaip atskirus muzikinius numerius įvairiuose didžiausiuose pasaulio šou dažnai atlieka populiariausios žvaigždės – pats Elton John, Tina Turner, Beyonce Knowles, Christina Aquilera, Janet Jackson ir kt.

Režisierius Vytenis Pauliukaitis: Tai šiuolaikinis sceninis kūrinys su netikėtais siužetiniais vingiais, naujais personažais, sprendžiančiais pasirinkimo klausimą – eiti su meile, ar neišduoti tėvų šalies ir nuo mažens skiepytų įsitikinimų. Herojai čia visą laiką kryžkelėje, todėl manau, kad miuziklas turėtų būti įdomus jauniems, į ateitį žvelgiantiems žmonėms. Tikiu, kad žiūrovams tebėra svarbios amžinosios vertybės, nesvetimos visos spektaklyje gvildenamos temos.

Dirigentas Jonas Janulevičius: Miuziklo sėkmę lėmė ne tik nemirtinga meilės trikampio intriga, bet ir visiems melomanų skoniams įtinkanti „eltoniškų“ baladžių estetika, kur tarpusavyje puikiai dera lyrika, rokas, klasikiniam teatrui nebūdingi muzikiniai instrumentai ir XXI amžiaus muzikos koloritas, kuriuos deramai atskleidžia dainininkai, choras ir orkestras.

Jeronimas Milius: miuziklas „Aida“ buvo mano pirmoji pažintis su tikruoju muzikiniu teatru Daug kas žino Eltoną Johną, bet nežino, kad jis rašė miuziklus, jo muzika tikrai artima bet kuriam klausytojui, bei kupina vokalinių iššūkių atlikėjams. Tai miuziklas, kurį jau dainuoju ilgiausiai – ir tai vienintelis spektaklis, kuriame tenka vilkėti sijoną    . Šis miuziklas - tikrai melodingas, jausmingas ir labai lengvai „suvalgomas“ spektaklis, net jei nesate didelis miuziklų gerbėjas, „Aida“ nusineš jus stilistine muzikos įvairove ir įtraukiančia meilės trikampio istorija. Be to, kadangi spektaklio veiksmas vyksta Egipte, žiūrovai turės puikią progą nepabėgdami nuo lietuviškojo pajūrio smėlio ir karščio apsilankyti populiariajame užsienio kurorte.

 

ORGANIZATORIUS:

Kauno valstybinis muzikinis teatras

Laisvės al. 91, LT-44297 Kaunas

Juridinio asmens kodas - 190754798

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.