MEMOFUTURA

DATA

2020-03-06, 18:30 val.
Penktadienis

Vieta

Valstybinio Šiaulių dramos teatro mažoji salė, Šiauliai

Kaina

13.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Bilietai internetu: neparduodami likus 1 valandai iki spektaklio pradžios

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
MEMOFUTURA
Režisierius ir dramaturgas – Jonas Tertelis
Kostiumų dailininkė – Inga Skripka
Kompozitorius – Martynas Bialobžeskis
 

Memofutura yra spektaklis-spekuliacija. Tai atviras svarstymas, kaip dabartiniai paaugliai ir jaunuoliai prisimins šiandieną po dvidešimties metų. Drauge su aktoriais ir kūrybine grupe bandom įsivaizduoti, kokie būsim 2040-aisiais.

Galvodami apie ateiti, dažniausiai fantazuojame apie aukštąsias technologijas, skraidančius automobilius ar dirbtinį intelektą. Tačiau šis spektaklis ateities kontekste ieško grynai žmogiško matmens: jis kalba apie gebėjimą suprasti kitą, kitokį ir save, kalba apie empatiją, kurios šiandien jaunų žmonių atžvilgiu stipriai stinga, kalba apie artumo ilgesį ir amžiną karą tarp skirtingų kartų.

„Šį spektaklį kuriame tiesiog scenoje repeticijų metu, atsispirdami nuo asmeninių aktorių prisiminimų, emocijų, nuojautų ir atmosferinių vibracijų. Noriu „kalbėti“ ne žodiniu tekstu, o gestu ir veiksmu, lokalia šviesa ir garsu, atviru žaidimu scenoje vietoj sąlyginių aplinkybių imitavimo. Nemėgstu didaktikos teatre, dėl to palieku nemažai laisvės žiūrovo interpretacijai. Spektaklis publiką turėtų „veikti“ tarsi lengvas mindfuck’as, kolektyvinis išgyvenimas. Noriu, kad jis būtų atviras ir nuoširdus, bet negrūzinantis bandymas dabartyje sujungti tai, kas buvo ir kas bus“, – sako spektaklio dramaturgas ir režisierius Jonas Tertelis.

Numatoma premjera – 2019 m. lapkričio 3 d.

 

ORGANIZATORIUS:

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

Įmonės kodas: 190755170

Tilžės g. 155, Šiauliai LT-76297

 

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.