Spektaklis "Meilė ir pinigai"

DATA

2023-02-19, 17:00 val.

Vieta

Žemaitės dramos teatras, Telšiai

Kaina

Nuo 9.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Trukmė: 1 val.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Spektaklis

Marcelle Yvonne Berquier-Marinier, Paryžiuje gimusi, XX amžiaus prancūzų tapytoja ir dramaturgė. Autorė daugiausia kūrė komedijas, kurių viena žymiausių – vienaveiksmė dviejų paveikslų „Amour“ ir „Délices etOr“ komedija, išleista 1959 m. Drauge su novelisto bei rašytojo Marcel Aymé kūriniu „La Têtedesautres“, šios dvi pjesės buvo vaidinamos „Theatre del'Atelier“ nuo 1959 m. kovo 20 d. 1959 m. birželio 25 d. spektaklis pradėtas rodyti ir garsiajame „Théâtrede Paris“.


Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažnai svajoja turėti daug pinigų, bet kas atsitinka, kai tenka rinktis tarp meilės ir pinigų ir ar pinigai gali pakeisti tikrąją meilę? Ar verta išduoti savo artimuosius dėl pinigų? Ar pinigai visada atneša laimę? Kodėl pinigai dažniausiai žmonių nepadaro geresniais?
Spektaklis pagal prancūzės dramaturgės vienaveiksmę komediją „Meilė ir pinigai“ suteikia žiūrovui galimybę apmąstyti gyvybiškai svarbias temas ir kartu su komedinio žanro spektaklio veikėjais pabandyti surasti atsakymus į jas.

Vaidina:

Margarita Bladženauskaitė
Donatas Žilinskas
Linas Ulkštinas
Dominykas Vaitiekus

Režisierius: Badri Tserediani 

 

ORGANIZATORIUS:

Telšių r. Savivaldybės Žemaitės Dramos Teatras

juridinio asmens kodas 190599586

Respublikos g. 18, LT-87333 Telšiai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI