Mandala festivalis

DATA

Nuo 2023-07-06, 10:00 val.
Iki 2023-07-09, 17:00 val.

Vieta

Stovyklavietė "Saulėtas krantas", Dalios k., Švenčionių rajonas

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai iki 12 metų

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 3 arba 4 dienos (priklausomai nuo bilieto pasirinkimo)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Mandala festivalis

Kviečiame jaunimą ir šeimas net keturioms dienoms pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti, pasikrauti teigiamos energijos miško apsupty prie ežero, poilsiavietėje „Saulėtas krantas”. Būtent čia jau TRYLIKTĄJĮ GIMTADIENĮ švęs kitoks negu įprastiniai festivalis „MANDALA. Kodėl turėtumėte pasirinkti šią vasarą būtent šį festivalį?

1. Norėtumėte būti laimingesni, sveikesni ar atrasti save bei labiau patobulinti savo asmenybę? Visa tai ir daugiau Jūs galėsite patirti festivalio „MANDALA“ metu.

2. Nors festivalis moko pasirūpinti savo kūno ir vidine, emocine gerove, kviečiame visus, net ir tuos, kurie visai nesidomi tuo. Tai puiki proga sužinoti bei įgyti naujų naudingų žinių bei patirčių Jums ar tiesiog atsipalaiduoti ir pabūti gamtoje tarp šviesiai, pozityviai nusiteikusių žmonių būrio.

3. Festivalyje įvyks daugiau negu 50 skirtingų lavinančiųjų užsiėmimų keturiose erdvėse: Vandens (psichologinėje), Oro (dvasinėje), Ugnies (kūrybinėje) ir Žemės (kūno).

4. Iš tokios gausybės užsiėmimų Jūs tikrai rasite kažką vertingo sau ir namo grįšite kitokie.

5. Be to, vakare galėsite maloniai praleisti laiką pirtelėje bei klausydamiesi specialiai šiam festivaliui parinktos atpalaiduojančios koncertinės programos.

6. Festivalyje bus vaikų erdvė, kurioje Jūsų vaikučiai smagiai praleis laiką, kol Jūs būsite paskaitose.

7. Stovyklauti galėsite NEMOKAMAI su palapinėmis gamtoje arba už PAPILDOMĄ MOKESTĮ poilsio namuose, kuriuose yra net 150 vietų nakvynei. Dėl nakvynės kreiptis: info.mandalosfestivalis@gmail.com. Be to, lauko kavinukėse galėsite nusipirkti vegetariško, veganiško ir žaliavalgių maisto.

Bilietai nuo 85.70 €. Vėliau brangs.

Festivalio vieta: stovyklavietė „Saulėtas krantas"

Daugiau informacijos: www.mandala-festival.lt

FB: Mandala festival

 

ORGANIZATORIUS:

SIGITA DABULSKYTĖ

Individualios veiklos pažymėjimo Nr. 702179

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.