Magiškas liūto karaliaus pasaulis

DATA

2023-12-28, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Šiaulių kultūros centras, Šiauliai

Kaina

Nuo 23.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Nemokamai: iki 6 m. imtinai, neužimant papidomos sėdimos vietos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Magiškas liūto karaliaus pasaulis

Neįtikėtino grožio unikalus gyvo garso koncertas „Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis“, kuris neturi amžiaus ribų – skirtas suaugusiems ir šeimoms. Muzika labai stipri ir įkvepianti, o koncerte legendinius kūrinius atliks net keturiolikos artistų bei muzikantų kolektyvas, kurio priešakyje – charizmatiškoji aktorė ir dainininkė ONEIDA KUNSUNGA, talentingasis aktorius SIMONAS STORPIRŠTIS bei žavusis miuziklų aktorius bei dainininkas DEIVIS NORVILAS. Emocionalią koncerto atmosferą taip pat kurs gospel stiliaus choras „Vilnius voices”, gyvo garso grupė bei smuikininkė Ieva Makauskaitė. Specialiai šiems pasirodymams kuriamas išskirtinis šviesų dizainas ir scenografija, o koncertui, kuriame skambės dainos iš animacinio filmuko, Broadway miuziklo ir naujausio Liūto Karaliaus filmo, kuriamos išskirtinės aranžuotės. Istorija žiūrovus nukels į Afrikos savanas ir visiems gerai pažįstamą liūtuko Simbos pasaulį. 

„Oskaru“ apdovanotas kino muzikos legendos Hanso Zimmerio garso takelis jau 27 metus formuoja pasaulinio pasisekimo sulaukusį animacinį filmuką „Liūtas karalius“ – afrikietiškus ritmus ir garsus derina su monumentaliomis, epiškomis melodijomis. Istoriją papildo nesenstantys sero Eltono Džono kūriniai „Hakuna Matata“, „Circle of Life“ ir „Can You Feel the Love Tonight“, o šių dviejų muzikos genijų duetas sukuria unikalią, įkvepiančią patirtį įvairaus amžiaus klausytojams. 

Aktorius Simonas Storpirštis iki šiol prisimena pirmąjį susidūrimą su Liūto karaliaus istorija, nors šis įvyko beveik prieš dvidešimt metų. „1994 metais vyresnis brolis iš videonuomos parnešė VHS kasetę ir man, tuo metu per televiziją mačiusiam tik rusišku paveldu pulsuojančią animaciją, parodė „Liūtą karalių“. Pamenu, nuomos terminas buvo tik viena para, tad per ją filmuką stengiausi peržiūrėti kiek įmanoma daugiau kartų. Man be galo įstrigo ši istorija, muzika, dainos ir personažai, o scena, kurioje buivolų banda sutrypia Simbos tėvą, iki šiol sujaudina,” – pasakoja Simonas. 

Dainininkės bei aktorės Oneidos Kunsungos namuose dainos iš „Liūto karaliaus“ filmuko vienu metu skambėjo praktiškai be sustojimo – Oneida su nuo pat vaikystės mylima muzika supažindino ir savo tuomet trimetę dukrą Gilę, kuriai ši be galo patiko.

„Esu absoliuti „Liūto karaliaus“ gerbėja, visi šeimoje žavimės šia muzika. 2019 metais, kai pasirodė naujas „Liūto karaliaus“ filmukas, mane pakvietė lietuviškai įgarsintame filmuke sudainuoti „Circle of Life”. Kaip aš džiūgavau! Atrodė, lyg būčiau grįžusi į vaikystę, kartu ir išpildžiusi savo svajonę, – sako dainininkė. – Labai kviečiu pamatyti gyvo garso „Liūto karaliaus“ koncertus. Juose nėra amžiaus ribos, kiekvienas šioje istorijoje rasime ko pasisemti, o muzikos grožis pakylės virš kasdienybės ir padovanos geriausias emocijas”. 

 

ORGANIZATORIUS:

Trendis, UAB

Įmonės kodas 305137162

PVM mokėtojo kodas LT100015966217

V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI