Operos solisto Liutauro Navicko kūrybinės veiklos 30-mečio koncertas "Mano kelias"

DATA

2022-04-08, 19:00 val.
Penktadienis

Vieta

Palangos kurhauzo koncertų salė Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: -50 % su Palangiškio kortele, senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems

Trukmė: 1 val. 20 min.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Renginys pasibaigęs
Operos solisto Liutauro Navicko kūrybinės veiklos 30-mečio koncertas

„Populiarioji klasika, neapolietiškos dainos, žymių kompozitorių arijos – apie programą sako L. Navickas. – Tai programa, kuri pagauna žmogaus sielą, įkvepia, skleidžia šilumą – skambios ir mielos melodijos.“

Koncerte girdėsime U. Giordani, G. Verdi, G. Puccini, J. Strauss, F. Lehar, E. Cannio, N. Valente, E. Curtis ir kitų kompozitorių kūrinius. Kartu su L. Navicku (tenoras) scenoje taip pat pasirodys Simonas Strazdas (bosas), Evelina Gancevska (sopranas) ir Danielius Gancevskis (smuikas). Koncertmeisterė Elvyra Knižnikovaitė-Būrė, vakaro vedėja Loreta Daržinskaitė.

Liutauras Navickas - įvairių prestižinių vokalistų konkursų dalyvis. Koncertuose ir operos spektakliuose Liutaurui teko dainuoti su operos grandais Virgilijumi Noreika, Nijole Ambrazaityte, Irena Milkevičiūte, Vladimiru Prudnikovu, Eduardu Kaniava. 1996 m., rekomenduojant Jose Carrero vadybininkui, Liutauras stažavosi Barselonoje pas garsų tenorą Fr. Lazzaro, vėliau – Italijoje, pas pasaulio operos grandus Mirellą Freni, Luciano Pavarotti, Nikolai Ghiaurov.

Operos solistas intensyviai koncertuoja Vakarų Vokietijoje, dalyvauja daugelyje koncertų Paryžiuje, Kopenhagoje, Barselonoje, Florencijoje. Kartu su NOBT solistais kviečiamas atlikti Čikagoje Josepho vaidmenį J. Strausso operoje „Vienos kraujas“, ten surengia ir solinį koncertą. Su dideliu pasisekimu koncertuoja Australijoje.

Nuo 2006 m. L. Navickas yra Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos Dainavimo skyriaus vadovas. Jo mokiniai – daugelio tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai. Operos solistas yra dažnas įvairių tarptautinių ir respublikinių dainininkų konkursų komisijos narys.

 

 

ORGANIZATORIUS:

Palangos kultūros ir jaunimo centras

Įmonės kodas 190276191

Grafų Tiškevičių al. 1, LT-00135 Palanga

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.