Lietuvos suaugusiųjų čempionatas

DATA

2022-02-12, 11:30 val.
Šeštadienis

Vieta

Kėdainių arena, Kėdainiai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Lietuvos suaugusiųjų čempionatas
2022 m. vasario 12 d. (šeštadienį) „Kėdainių Arenoje“ vyks 2022 m. Lietuvos Kyokushin karatė suaugusiųjų čempionatas.
 
Lietuvos čempionai bus pakviesti į rinktinės stovyklą kovo 4-6 dienomis ir įgyja prioritetą dalyvauti 2022 metų Europos čempionate balandžio 2 diena Tarnov, Lenkija. Kiti rinktinės nariai bus renkami iš 2022 metų Lietuvos čempionato atitinkamų svorio kategorijų sidabro ir bronzos medalių laimėtojų bei ankstesnių metų Lietuvos čempionų, Europos ir pasaulio čempionatų prizininkų.
 
Į areną galės patekti varžybose dalyvaujantis sportininkai, treneriai, teisėjai ir aptarnaujantis personalas pagal iš anksto pateiktus sąrašus. Sąraše privaloma nurodyti atvykstančiojo vardą, pavardę, pareigas ir telefono numerį.
 
Žiūrovai į areną bus įleidžiami iš anksto įsigijus bilietą ir užsiregistravus portale https://www.ticketmarket.lt/lt/ – bilieto kaina 2 eurai;
 
Laikantis visų reikalavimų susijusių su COVID reguliavimais visi privalo dėvėti respiratorius ne žemesnio kaip FFP2 lygio.

 

ORGANIZATORIUS:
Lietuvos kyokushin karate federacija,
Zemaites g. 6 Vilnius,
190727235
bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.