Lietuviškų šlagerių fiesta – Kalėdos

DATA

2023-12-27, 19:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Kėdainių arena, Kėdainiai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: apie 2 val. 20 min.

Nemokamai: iki 6 metų neužimant atskiros sėdimos vietos

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Lietuviškų šlagerių fiesta – Kalėdos

Lietuviškų šlagerių fiesta – Kalėdos

Gyvo garso koncerte - Grupė 2 Karolis ir Donatas / Ovidijus Vyšniauskas / Patruliai.

2022 m. gruodžio mėnesį pirmą kartą Lietuviškų šlagerių fiesta – Kalėdos nuskambėjo Klaipėdos Švyturio arenoje ir subūrė tūkstančius žiūrovų kurie kartu su atlikėjais nuo pirmos sekundės visas dainas dainavo kartu. Geros emocijos, atsiliepimai paskatino šiam renginiui sugrįžti ir 2023 m.

Koncertas ne tik sugrįžta, bet šventiniu laikotarpiu apsilankys dvejuose Lietuvos miestus:

Gruodžio 21 d. Klaipėdos Švyturio arenoje;

Gruodžio 27 d. Kėdainių arenoje.

Gyvo garso koncerte žinomiausias ir šokti verčiančias dainas dovanos:

GRUPĖ 2 KAROLIS IR DONATAS – „Prisiminimai“, „Nepabaigta istorija“, „Kai kas vakarą“, „Prisėdai šalia“, „Na, o kaip dabar?“, „Keista spalva“ tai tik keletas dainų kurias išgirdus pats nesupranti kaip, bet moki visus šių ir kitų dainų žodžius. Karolis ir Donatas tai dvidešimt metų scenoje dirbantys atlikėjai bei kūrėjai, pavergiantys publiką savo charizma, gera nuotaika ir dainomis, kurias žino visi linksmos nuotaikos žmonės. Grupė pažada tikrą šlagerių pasirodymą. O kaip gi be naujų dainų? Tikrai niekaip! Jos irgi bus!

OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS – žmogus kurį žiūrovai tiesiog myli, jo nuoširdumas, tikrumas nepalieka abejingų. Šiame koncerte Ovidijus pasirodys su scenos draugais: gitaros virtuozu Gintaru Šulinsku ir pianistu Daumantu Slipkumi. Trijulė atliks tokias dainas, kurias tikrai žino kiekvienas ir garantuotai nuo pirmos sekundės dainuos kartu. „Išdalinau“, „Mažyte mano“, „Žvaigždė rūke“, „Saulė leidžias“ ir daugelį kitų.

GRUPĖ PATRULIAI - Beprotiška muzika, beprotiška emocija, beprotiška grupė! Ateik, prisijunk, pajusk beprotišką tempą! Juozas ir Algis tikrai žino kaip publiką priversti šokti, dainuoti ir patirti didžiausią emocijų sprogimą. Ar žinai šias dainas: „Vyšnių sodai“, „Per ilga diena“, „Meilės vandenynas“? Atsakymas garantuotai vienas, žinoma žinai.

Su PATRULIAIS ir GRUPE 2 į sceną žengs gyvo garso grupė, kurį užtikrins dar stipresnes ir audringesnes emocijas: Karolis Žioltikovas– gitara, Kęstutis Radavičius- bosinė gitara, Darius Kaškelis – klavišiniai, Evaldas Sidaras – mušamieji.

____________

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti, kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

 

ORGANIZATORIUS:

MB JP events
Įm. k.: 305897418
Reg. adr.: V. Nagevičiaus g. 3, Vilnius

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.