Mes – Lietuva! Gala koncertas

DATA

2023-02-10, 18:00 val.
Penktadienis

Vieta

Pasvalio kultūros centras, Pasvalys

Kaina

Nuo 13.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Trukmė: 1 val. 15 min.

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Mes – Lietuva! Gala koncertas

Mes – Lietuva! Gala koncertas

Metas šiltam ir spalvingam pasimatymui.

Jei dar neteko išvysti muzikinių spektaklių „Mažvydas“, „Dievai ir žmonės“, „Sakmė apie dovanotą širdį“ ar kitų ansamblio „Lietuva“ programų, o gal kaip tik norisi pakartoti  – čia surinkti įsimintiniausi epizodai. Pristatome geriausių kūrinių gala koncertą „Mes – Lietuva!“, kuris žada ne tik pakilią nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro. Gražiausius šokio ir muzikos pasirodymus dovanos ansamblio „Lietuva“ choro, šokių ir orkestro atlikėjai. Prie jų prisijungs charizmatiškasis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Muzikinis vakaras nustebins tiek ilgamečius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.

Net išrankiausieji kitu žvilgsniu pažvelgs į ansamblį, kuris kaip niekad veržlus, nuolat kintantis, bet kartu puoselėjantis mūsų gyvą istoriją ir vertybes.

Gala koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis lietuvių autorių kūryba bei unikaliu tautinių instrumentų skambesiu. Dalis pasirodymų nukels ir į tokius „Lietuvos“ projektus kaip misterija „Perkūnas“, programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“. Išskirtinius pasirodymus surengs ansamblio „Lietuva“  solistai ir birbynių kvartetas.

Džiugios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai ir daug daugiau – nuotaikingiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje!

Atlikėjai: valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“  

Solistai: Giedrius Arbačiauskas, sopranas Ilona Pliavgo, šokėjai Greta Frolovaitė, Adam Czaplis, Neringa Šatrauskaitė, Vadimas Krupeninas, birbynių kvarteto nariai Arvydas Jankus, Viktoras Rimša, Algirdas Jedemskij, Jokūbas Vaitelė.

Vyr. dirigentas: Egidijus Kaveckas

Vyr. baletmeisterė: Aušra Krasauskaitė

Vyr. chormeisteris: Algimantas Kriūnas

Meno vadovas: Giedrius Svilainis

Režisierė: Giedrė Kriaučionytė

Ansamblio vadovė: Edita Katauskienė

 

ORGANIZATORIUS:

Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“

Įmonės kodas: 190755366

Panerių g. 39, 03209 Vilnius

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI