Leliumoj: Nuo roko iki baroko

DATA

2019-12-05, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Polifonijos koncertų salė, Šiauliai

Kaina

13.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 11 € moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems

Nemokamai: vaikai įleidžiami nemokamai iki 6 m. amžiaus, jei neužima papildomos vietos (pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)

Bilietai internetu: nebeparduodami likus 2 val. iki renginio pradžios

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos), kamerinės salės "Polifonija" kasoje bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Leliumoj: Nuo roko iki baroko

Gruodžio 5 d. 18:00 val. Leliumoj: Nuo roko iki baroko

Televizijos muzikiniuose projektuose sukurto dueto ir choro „Polifonija“ bendra vokalinė programa populiarių užsienio ir lietuvių kompozitorių kūrinių temomis.

Atlikėjai:

Valerija Iljinaitė (sopranas),

Aistė Pilvelytė (sopranas),

Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“,

Žygimantas Kepenis (gitara),

Edgar Sabilo (klavišiniai).

 

Arts Libera International pristato jausmingas, charizmatiškas ir profesionalias dainininkes Aistę Pilvelytę ir Valeriją Iljinaitę įspūdingame koncerte „Nuo roko iki baroko“. Duetas puikiai pasirodė TV projekte „Dvi kartos“, kuriame pelnė aukštus žiuri komisijos įvertinimus ir susilaukė didžiulio žiūrovų palaikymo. Talentingos dainininkės savo neribotų galimybių balsais pakerėjo publiką ir pelnė daug ovacijų. Dviejų skirtingų kartų meninis skonis ir patirtis susijungė į galingą energiją, kuri įgalino naujai suskambėti gerai žinomas visame pasaulyje dainas.

Po sėkmingo pasirodymo TV projekte Aistė ir Valerija nusprendė toliau tęsti savo pasirodymus didžiojoje scenoje ir džiuginti gerbėjų širdis. Dainininkės paruošė išskirtinio grožio programą į kurią buvo įpintos gražiausios projekte „Dvi kartos“ skambėjusios dainos bei populiariosios ir klasikinės muzikos šedevrai. Scenoje naujai suskambės dainos „Je Suis malade“, „O mio babbino carro”, „Never enough“, Bohemian rhapsody“, „Paukščiai“, „Meilės netylėk“, I‘m a the wolf“, „Run with the lions“ ir daugelis kitų, kurios neabejotinai sužavės geros muzikos pasiilgusią publiką.

Kartu su garsiomis dainininkėmis vienoje scenoje pasirodys pripažinti Lietuvos instrumentalistai – gitaristas Žygimantas Kepenis ir klavišininkas Edgar Sabilo, kurie savo profesionalumu ir virtuoziškomis improvizacijomis padės kurti magišką koncerto atmosferą.

AISTĖ PILVELYTĖ– daugelio tarptautinių konkursų bei festivalių laureatė ir diplomantė, Eurovizijos konkurso atrankų dalyvė, vokalo mokytoja. Dainininkė yra išleidusi 2 solinius albumus taip pat aktyviai dalyvauja įvairiuose TV projektuose, yra tapusi projektų „Lietuvos dainų dešimtukas“ ir „Žvaigždžių duetai“ nugalėtoja. Aistė yra pelnytai tituluojama kaip viena geriausių Lietuvos dainininkių, kurios stiprus, jausmingas ir įtaigus vokalas nukelia mus į aukštesnę erdvę.

VALERIJA ILJINAITĖ - dainininkė, dainų autorė ir muzikinio teatro aktorė, daugelio Lietuvos ir tarptautinių konkursų laureatė bei diplomantė, įvairių muzikinių projektų dalyvė, pirmojo „Lietuvos balsas“ sezono finalininkė, tarptautinių festivalių „Riga Simphony“ ir „Muzikos talentų lyga“ Grand Prix laimėtoja, konkurso „Orfeo in Italia“ laureatė, „Slavianskij Bazar“ laureatė. Valerija yra viena perspektyviausių Lietuvos jaunosios kartos dainininkių, kurios spalvingas, jausmingas, neribotų galimybių balsas užburia publiką nuo pat pirmų garsų. Dabartiniu metu vokalistė studijuoja dainavimo meną Trinity Laban muzikos ir šokių konservatorijoje ir aktyviai koncertuoja.

Kviečiame praleisti išskirtinį vakarą, kuriame nuostabių balsų dainininkės Aistė ir Valerija dalinsis su jumis jausmingomis, romantiškomis ir pripildytomis meilės dainomis.

 

#muzikaproatviralangą #valerijailjinaite #aistepilvelyte #polifonija

Bilietų kaina 13 ir 11 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).

 

Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose.

Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 52 07

 

ORGANIZATORIUS:

Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

Įmonės kodas 188200756

Aušros al. 15, LT-76299 Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.