Kino filmas "Kopa. Antra dalis"

DATA

2024-03-01, 19:30 val.
Penktadienis

Vieta

Pasvalio kultūros centras, Pasvalys

Kaina

6.50 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Informacija žmonėms su negalia (vežimėliuose): perkant bilietus susiekti su kasa 866590647 (kasos darbo metu II – IV: 13:00 – 17:30; V: 13:00 – 16:45)

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Kino filmas

2024

Žanras:          veiksmo, nuotykių, fantastinis

Trukmė:        166 min.

Cenzas:         N-13

Į kino ekranus pagaliau atkeliauja ilgai laukta antrojiDeniso Villeneuve‘o režisuota kino sagos „Kopa“ dalis, sukurta pagal vieną garsiausių visų laikų fantastikos knygų – to paties pavadinimo Frank‘oHerbert‘oromaną.

Praradęs tėvą priešiškoje ir pavojingoje dykumų planetojeArakis, dar vadinama Kopa, su vietiniais dykumų žmonėmis – fremenais – apsigyvenęs Polasįgyja naujų draugų ir suranda gyvenimo meilę. Kartu su gražuole Čanijam lemta pakeisti planetos ateitį. Tačiau iš pradžių Polo dar laukia ilga ir žūtbūtinė kova su tais, kurie nužudė jo tėvą, grasina sunaikinti fremenus bei užgrobti tik Arakyjeišgaunamos vertingiausios Visatoje medžiagosgavybos verslą. Polui teks pasirinkti tarp asmeninės laimės ir visos Visatos likimo.

Režisierius:   Denis Villeneuve („Kopa“, „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“, „Atvykimas“, „Sicario: narkotikų karas“)

Vaidina:  TimothéeChalamet („Kopa”, „Vonka”, „Mažosiosmoterys”), Zendaya („Kopa”, „Žmogus-voras: grįžimasnamo”, „Euphoria“), AustinButler („Elvis“), FlorencePugh („Juodoji našlė“, „Nesijaudink, brangioji“, „Saulės kultas“), Rebecca Ferguson („DaktarasMiegas”,  „Neįmanoma misija: atpildodiena”), Oscar Isaac („Žvaigždžiųkarai”), Josh Brolin („Keršytojai. Begalybės karas”), StellanSkarsgård (HBO „Černobylis”, „Keršytojai: Altronoamžius”), Dave Bautista („Galaktikossergėtojai”, „Keršytojai. Begalybės karas”), Charlotte Rampling („Žudikųbrolija”), Jason Momoa („Akvamenas”, HBO „Sostų karai”), Javier Bardem („Šioješalyjenėravietossenukams” „007 operacija Skyfall”), ChristopherWalken, LéaSeydoux (Džeimso Bondo filmai „Spektras“ ir „Mirtis palauks“).

ORGANIZATORIUS:

VŠĮ “Baltas ekranas”

Įm. k. 304764379

PVM k. LT100011449415

Jaunystės g. 10 – 33, Rokiškis

 

PVM netaikomas pagal PVM įstatymo 23 straipsnį

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.