Plungės kultūros centro simfoninio orkestro koncertas ,,Kino filmų muzika“

DATA

2023-03-26, 17:00 val.

Vieta

Plungės kultūros centras, Plungė

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 60 min.

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Renginys pasibaigęs
Plungės kultūros centro simfoninio orkestro koncertas ,,Kino filmų muzika“

Plungės kultūros centras klausytojų pageidavimu dar kartą kviečia į didžiulio visuomenės susidomėjimo sulaukusį koncertą KINO FILMŲ MUZIKA.

Koncertą atliks Plungės kultūros centro simfoninis orkestras (vad. Ieva ir Paulius Lygnugariai). Solistai: Teodora Morta Staigė (smuikas), Irena Bakanauskienė (vokalas), Sigitas Stasikėlis (dūdmaišis). Skambės: PEARL HARBOR, GLADIATOR, PIRATES OF THE CARIBBEAN, THE LORD OF THE RINGS, SHINDLER‘S LIST, BEAUTY AND THE BEAST, GIMINĖS, SPIRIT: STALLION OF THE CIMARRON, THE LION KING, TITANIC… Plungės kultūros centro simfoninis orkestras susikūrė 2015 metų pabaigoje. Tai bene vienintelis tokio pobūdžio meno kolektyvas, kuriantis ne šalies didmiestyje, o regione. 2017 m. iškilmingos Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimų „Auksinis feniksas” ceremonijos metu orkestro vadovai Ieva ir Paulius Lygnugariai nominuoti geriausiais metų kultūros ir meno kūrėjais. Šiandien orkestre groja apie 40 muzikantų, kurių tarpe – didelė dalis šios srities muzikų profesionalų.

Repertuaras yra nuolat keičiamas ir papildomas naujais kūriniais. Orkestrą kviečiasi akomponuoti ir žinomi šalies atlikėjai bei grupės savo soliniuose koncertuose. Kolektyvas aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

 

ORGANIZATORIUS:

Plungės rajono savivaldybės kultūros centras

juridinio asmens kodas 191123266

Senamiesčio a. 3, LT-90162 Plungė

 

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI