Karūna poetui

DATA

2021-06-21, 18:00 val.
Pirmadienis

Vieta

Žemaitės dramos teatras, Telšiai

Kaina

10.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Karūna poetui

Telšių Žemaitės dramos teatro spektaklis  pagal V. Mačernio poeziją, laiškus, amžininkų prisiminimus „ KARŪNA POETUI“, skirtas Vytauto Mačernio 100-osioms gimimo metinėms

„Vytautai, Tu esi tarp mūsų, facebook(ų),  instagram(ų), whatsapp(ų) amžiaus jaunimo, nes mums artima tavo vienatvė sielos laisvė , stebina tavo genialumas ir gilumas, tu suteiki mums norą mokytis ir siekti tikslų ... nueina šiurpuliukai vien pagalvojus, kad būtent šioje klasėje, kurioje mokomės aš, tu, mes, kažkada sėdėjai tu….“  Tai Žemaitės dramos teatro studijos SAVI   aktorių žinutė, kurią siunčia spektakliu  KARŪNA POETUI, režisierė Laimutė Pocevičienė. Spektaklį pagrindiniais  vaidmenimis papuošia    studijos bičiuliai profesionalūs aktoriai: Virginija Kochanskytė, Fausta Semionovaitė, Mantas Barvičius. Spektaklyje skamba A. Šabaniausko,  V. Neugasimovo, S. Petreikio muzika ir dainos, choreografė Ina Levickienė,  scenografiją  sukūrė Tomas Lekavičius, kostiumų dailininkė Monika Vasiliauskaitė.  Spektaklis tai šiuolaikinio  jauno žmogaus žvilgsnis  į  genialaus poeto Vytauto Mačernio trumpą, bet labai įdomų ir prasmingą gyvenimą bei kūrybą. Atsiveria spalvingas, guvus prasmingas, įdomus ir labai trapus  prieškario gyvenimas  Žemaitijos sostinėje, sutalpinusioje katalikus ir judėjus. Telšiuose  tuo pačiu metu gyveno, mokėsi, mylėjo, svajojo, buvo nužudyti arba priversti emigruoti bei ištremti talentingi ir šviesus jauni žmonės.  Jų  centre –  V. Mačernis: atsiveria poeto  gyvenimo akimirkos “Saulės“ gimnazijoje: meilė,  ieškojimai, atradimai ir praradimai, kūrybos akimirkos, kasdienybė, šventės ir svajonės... Blyksteli studijų laikotarpis, kupinas nerimo, pažinimo troškulio Kauno ir Vilniaus universitetuose,  atsiveria vizijos, kurias stabdo buitis,  realybė ir galiausiai -  mirtis.

 

ORGANIZATORIUS:

Telšių r. Savivaldybės Žemaitės Dramos Teatras

juridinio asmens kodas 190599586

Respublikos g. 18, LT-87333 Telšiai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI