Justinas Jarutis | Ch. Frenkelio vilos parke

DATA

2020-08-26, 20:00 val.
Trečiadienis

Vieta

Chaimo Frenkelio vilos parkas, Šiauliai

Kaina

Nuo 25.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Svarbu: bilietai brangs!

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: Iki 6 metų (imtinai), pateikiant amžių įrodantį dokumentą

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Justinas Jarutis | Ch. Frenkelio vilos parke

Pasiilgote gyvų koncertų? Jau nekantraujate kada pagaliau galėsite mėgautis šiltu vasaros vakaru gyvos muzikos fone? Atėjo laikas!

Į Šiaulius atvyksta ilgai lauktas talentingasis, muzikalusis, charizmatiškasis Justinas Jarutis! Išskirtinai jaukų vienintelį koncertą atlikėjas surengs rugpjūčio 26 d. 20 val. Chaimo Frenkelio vilos parke, Šiauliuose.

J.Jarutis yra vienas iš grupės „Freaks on Floor“ įkūrėjų, taip pat vieno populiariausių Lietuvos muzikos projektų „Lietuvos balsas“ mokytojas, vokalistas bei gitaristas šiuo metu pradėjęs savo solinę karjerą.

Pastarieji dveji metai dainininkui buvo itin produktyvūs – išleistas debiutinis albumas, didelio pasisekimo sulaukę kūriniai su Leonu Somovu, Jovani, Monique, su roko grupe „Freaks on Floor“ išleistas penktasis studijinis albumas „GOLD“, didžiulio ažiotažo sulaukęs koncertas Trakų pilyje, kur bilietai buvo išparduoti akimirksniu, M.A.M.A muzikos apdovanojimų metų atlikėjo nominacija.

Akivaizdu, kad J.Jaručio populiarumas Lietuvoje sparčiai auga, o jo gerbėjų ratas plečiasi visuose Lietuvos kampeliuose.

„Praėję metai padovanojo begales koncertų, džiaugsmo ir naujų įspūdžių. Jaučiu, kad subrendau ne tik kaip asmenybė, bet ir kaip atlikėjas“, - kalbėjo į populiarumo viršūnes kopiantis „Lietuvos balso“ mokytojas.

Atlikėjas Šiauliuose pasirodys kartu su profesionaliais Lietuvos muzikantais. Gyvos muzikos iš šiltų dainų tekstų fone mėgausimės vasaros vakaru po atviru dangumi!

Dėmesio! Kiekvienas atvykęs į koncertą savo paties patogumui gali atsinešti kėdę ar pledą bei mėgautis pasirodymu „pikniko“ stiliumi. 

 

ORGANIZATORIUS:

MB "Jūsų pramogos"

Įmonės kodas 305130381

PVM mokėtojo kodas LT100012678717

Varpo g. 55A-8, Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI