HUMORO GRUPIŲ ŠVENTĖ „JUOKIS-2022“

DATA

2022-05-22, 15:00 val.

Vieta

Radviliškio kultūros centras, Radviliškis

Kaina

6.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 50 min.

Pertrauka: nėra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
HUMORO GRUPIŲ ŠVENTĖ „JUOKIS-2022“

„JUOKIS - 2022“  RADVILIŠKYJE

    Gegužės 22 d., sekmadienį, 15 val.  Radviliškio centre vyks

27-oji humoro grupių šventė  „JUOKIS – 2022“.  Naujas programas rodys penki   humoro kolektyvai iš Dzūkijos ir Aukštaitijos.

   Renginys tradicinis. Dėl karo Ukrainoje ketinta jį perkelti į ramesnius laikus. Bet kolektyvai nutarė, kad būtent dabar, kai priešai bando mus įbauginti, privalome nepasiduoti liūdesiui ir nerimui. Mums visiems reikia daugiau teigiamų emocijų, geranorišku humoru žadinti linksmesnę mintį ir viltį. Pagaliau, po dviejų pandemijos sutrikdytų metų - tiesiog  susitikti ir pasidžiaugti vieni kitais.

     Prienuose  į sceną išeis net 30 artistų - talentingų šio žanro puoselėtojų.

     Dzūkijai atstovaus du puikūs kolektyvai iš Varėnos rajono. SPANGUOLĖ iš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Eglė Miškinytė) kvies į „Pasienio zoną“ -pasidairyti kaip jaučiasi čia gyvenantys paprasti žmonės. MTV iš Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė) atvyks gerokai atsinaujinę. Programoje „Meilės kibirkštys“ tarp dviejų ugningų moterų išvysime  ir vyruką iš Suvalkijos. Abi dzūkų grupės džiugina originaliais scenarijais, puikia vaidyba, daininga tarme.

    Aukštaičių garbę gins garsioji SPRANDŽINA iš Radviliškio r. Šeduvos ( vadovė Izolina

Stanulienė). Jie taps „Išmaniaisiais“ - pašieps žmonių susvetimėjimą ir sumaterialėjimą, priklausomybę nuo technologijų. Šeduviškiai žavi raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis. Žiūrovų  pamėgtasis  BOBŲ RADIJAS iš  Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje  „Klauskite daktarės“  taikliai parodijuos  TV laidą, ironiškai žvelgs į mūsų visuomenės ligas. Talentingosios moterys išsiskiria aktualiais scenarijais,  ansambliškumu  ir gyvu dainavimu, (muzikos vadovas Albinas Počiulpas). GLIUKOZĖ iš Jonavos (vadovė Angelė Bortkevičienė) pakvies į „Valdovų rūmus“ - nukels mus į viduramžius. Matysime šių dienų valstybės vadovės sapną. Jonaviškių kolektyve juokauja  diabeto draugijos „Ramunė“ nariai, tuo liudydami savo dvasios stiprybę.

.  Koncerte dalyvaus humoristas  Vaclovas Vičius  iš Vilniaus, kuris dovanos ironiškų epigramų puokštę.  Žiūrovai galės įsigyti ir jo išleistą knygutę „Parduodama“.

        Šventės rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais  paliudys, jog prieniškiai, nežiūrint į neramių laiką, dar neprarado optimizmo ir nepamiršo juoktis.

     Tuo labiau, kad bilieto kaina - tik 6 eurai.  Iki šviesaus ir viltingo pasimatymo!

 

ORGANIZATORIUS:

Vaclovas Vičius

Ind. veikl. paž: Nr.1131966

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.