HUMORO GRUPIŲ ŠVENTĖ „JUOKIS-2023“

DATA

2023-03-26, 17:00 val.

Vieta

Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Renginio trukmė: 1 val. 50 min.

Pertrauka: nėra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
HUMORO GRUPIŲ ŠVENTĖ „JUOKIS-2023“

     „JUOKIS - 2023“  Mažeikiuose

    Kovo 26 d., sekmadienį, 17 val. Mažeikių kultūros centre vyks  humoro grupių šventė „JUOKIS - 2023“. Naujas programas rodys trys kolektyvai  iš  Aukštaitijos ir Žemaitijos.

     Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Trijų dalių programoje „Išmanieji“  jie juoksis iš žmonių susvetimėjimo, sumaterialėjimo, netikusių tarpusavio santykių, pašieps prisirišimą prie naujų technologijų. Šeduviškiai  visada žavi  raiškia  šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

    Žiūrovų  pamėgtasis  BOBŲ RADIJAS iš  Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) programoje  „Klauskite daktarės“  taikliai parodijuos  TV laidą, ironiškai žvelgs į mūsų visuomenės ligas. Talentingosios moterys išsiskiria aktualiais scenarijais, nuoširdumu  ir gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

     Žemaičių   garbę  gins KANAPIS iš Telšių r. Nevarėnų (vadovas Albinas Šmukšta). Programoje „Klauskite „Kanapio“ trys šaunūs vyrukai atsakinės į žiūrovų klausimus, dalins patarimus nusiminusiems ir nusivylusiems. Anekdotiškas  situacijas perpins smagiomis dainomis.

    Šventės programą paįvairins  humoristas Vaclovas Vičius  iš Vilniaus, kuris dovanos ironiškų   epigramų puokštę.

   „JUOKIS“ į Mažeikius atvyksta po dešimties metų pertraukos.  Rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog žemaičiai  dar nepamiršo juoktis.

    Tuo labiau, kad bilieto kaina tik 6- 8 eurai. Iki linksmo ir prasmingo pasimatymo!

 

ORGANIZATORIUS:

Vaclovas Vičius

Ind. veikl. paž: Nr.1131966

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI RENGINIAI