Jazzu - akustinis koncertas "Mano namai" | Kėdainiai / [P]

DATA

2021-03-27, 20:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Kėdainių arena, Kėdainiai

Kaina

0.00 €

Bilietų nėra
100% saugus apsipirkimas
TIKSLI DATA BUS PASKELBTA PO VYRIAUSYBĖS SPRENDIMŲ LEISIANČIŲ VYKTI RENGINIAMS!
!

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: Perkant daugiau nei 10 bilietų -10%

Nemokamai: Vaikai nemokamai neįleidžiami

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Bilietų nėra
Jazzu - akustinis koncertas

DĖMESIO! TIKSLI DATA BUS PASKELBTA PO VYRIAUSYBĖS SPRENDIMŲ LEISIANČIŲ VYKTI RENGINIAMS!

BILIETAI GALIOJA TIE PATYS, tose pačiose jūsų įsigytose vietose. Išsaugokite bilietą, palaikykite muzikos, sporto ir scenos menų bendruomenę!

JEIGU NETINKA NAUJA DATA, ORGANIZATORIUS SUTEIKIA BILIETO VERTĖS KUPONĄ. KREIPTIS TIESIOGIAI Į ORGANIZATORIŲ EL.PAŠTU: info@vabalofilmai.com

**
Organizatorius vadovaujasi naujai priimtu Vyriausybės nutarimu:

Lietuvos Respublikos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui įstatymo citatos:
4 straipsnis. 3 dalis <..>
<..> už neįvykusį renginį gali būti kompensuojama vartotojui suteikiant kuponą, kurio vertė yra ne mažesnė kaip už bilietą sumokėtų pinigų suma, netaikant jokių papildomų mokesčių vartotojui. Kuponu vartotojas gali apmokėti bilietų į būsimus to paties paslaugų teikėjo organizuojamus renginius kainą ar jos dalį ne vėliau nei per 12 mėnesių nuo karantino metu nustatyto renginių ir susibūrimų draudimo panaikinimo.
4. Jeigu vartotojas kuponu neapmoka bilietų į būsimus to paties paslaugų teikėjo organizuojamus renginius kainos ar jos dalies per 12 mėnesių nuo karantino metu nustatyto renginių ir susibūrimų draudimo panaikinimo, jis turi teisę reikalauti, kad paslaugų teikėjas ne vėliau kaip per 14 dienų po šio termino pabaigos grąžintų vartotojui kupono vertę atitinkančią pinigų sumą.
***

 

Justė Arlauskaitė-Jazzu pavasarį pradžiugins mažesnių miestų klausytojus

Atlikėja Jazzu, suburianti didžiausias šalies arenas, šį pavasarį pradžiugins savo gerbėjus iš mažesnių miestų: kovą bei balandį įvyks jos akustiniai koncertai „Mano namai“. Jazzu aplankys Kėdainius, Mažeikius, Jonavą, Uteną, Alytų, Plungę, Ukmergę bei Marijampolę.

„Dievinu koncertuoti akustinėse erdvėse, kai galiu kiekvienam žvelgti į akis, kai viskas taip arti, taip intymu ir nelieka jokių paslapčių, tik visiškas atvirumas ir hipnotizuojantys garsai. Net atrodo, laikas sustoja ir imame kvėpuoti vienu ritmu“, – sako Jazzu.

Dainininkės koncertuose nelieka jokių sienų tarp scenos ir klausytojo: Jazzu pasakoja savo gyvenimo istorijas, sugulusias į populiariausias dainas, išpažįsta meilę, apnuogina savo jausmus. Elgiasi taip, lyg tai būtų jaukus vakaras jos šiltuose, draugams visuomet atviruose namuose.

„Mano namai“ – taip vadinasi ir koncertinė programa. O Jazzu atveju, namai visuomet ten – kur širdis. Ir nors pastarąsias savaites dainininkė leidžia Filipinuose, mintimis ji – jau Lietuvoje.

„Po atostogų grįžtu pailsėjusi, kupina idėjų ir šviežios energijos! Lauksiu visų savo koncertuose! Seniai negrojau mažesniuose miestuose, tad jaučiuos skolinga gerą koncertą ir gerą nuotaiką. Po praėjusių sunkių metų tai bus tikra atgaiva sielai – susitikti su tais, kurie taip ilgai laukė. Žinokite, ir aš laukiau, o dabar laukiu dar labiau, tad susitiksime netrukus!“ – emocingai kalba atlikėja.

Balandžio 10 d. ji pasirodys Mažeikių kultūros centre, 17 d. – Jonavos kultūros centre, 19 d. – Utenos kultūros centre, 24 d. – Alytaus kultūros centre, 26 – Ukmergės kultūros centre ir 30 d. – Marijampolės kultūros centre.

 

 

ORGANIZATORIUS:

Vabalo spektakliai, VšĮ

Įmonės kodas    305428794

V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237 Vilnius

bilietas per 1 min.
Bilietų nėra
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.