Interrampa | Spektaklis PŪSK, VĖJELI

DATA

2022-10-22, 14:00 val.
Šeštadienis

Vieta

Rokiškio kultūros centro mažoji salė, Rokiškis

Kaina

0.00 €

Renginys pasibaigęs
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: pensininkams, neįgaliesiems – 20 proc. (vienam bil.)

Nuolaidos: moksleiviams, studentams – 25 proc.(vienam bil.)

Nuolaidos: daugiavaikės šeimos nariams, globos namų ar šeimynos nariams, socialiai remtinų šeimų nariams – 25 proc.; su šeimos kortele privaloma pirkti ne mažiau kaip 2 bilietus;

Nuolaidos: į krepšelį pridėjus 15 bilietų, 1 bilietas suteikiamas nemokamai. Grupės vadovas, įsigyjantis bilietus į renginį 15 ir daugiau asmenų, į renginį įleidžiamas nemokamai; grupės vadovui suteikiama vieta prie grupės arba pagal galimybes arčiausiai grupės.

Nemokamai: Vaikas iki 7 m. į renginį suaugusiems įleidžiamas nemokamai su bilietą į tą renginį turinčiu suaugusiuoju asmeniu; vaiko asmens dokumentas pateikiamas bilietų kontrolieriui; vaikui nesuteikiama papildoma vieta.

Renginio trukmė: 1 val.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami, nebent nurodyta kitaip renginio aprašyme.
Renginys pasibaigęs
Interrampa | Spektaklis PŪSK, VĖJELI

XXVIII Tarptautinis teatrų festivalis INTERRAMPA | Rokiškis'22

 

LATVIJA

Rygos kultūros centro „Maza gilde“ jaunimo teatras „Vinnie“

 

Janis Rainis

PŪSK, VĖJELI

Režisierės Inguna Gremze ir Karina Šišlo

Pjesė „Pūsk, vėjeli“ parašyta bene žymiausio latvių klasiko poeto ir rašytojo Janio Rainio dar 1914 m. Istorija vyksta XVI a. Prie Dauguvos esančioje sodyboje motina laukia pas vyriausią dukrą Zanę atvykstančių piršlių, tačiau Uldis žvelgia tik į jos globotinę Baibą. Tai žmogiška drama apie kūrybingą ir griaunančią meilės prigimtį. Laikas neturi įtakos tokios istorijos svarbai. Personažai ir jų santykiai išaugo iki filosofinio apibendrinimo, iki simbolių, siekiant pabrėžti mintį, kad jėga ir galia turi susijungti su švelnumu ir žmogiškumu, kad suformuotų naują žmonių visuomenę.

 

ORGANIZATORIUS:

Rokiškio kultūros centras

juridinio asmens kodas 191570541

Sąjūdžio aikštė 2, LT-42136 Rokiškis

bilietas per 1 min.
Renginys pasibaigęs
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.